Jaké základní chyby mnoho lidí dělá, když pečuje o svůj dřevěný nábytek? Jedná se o materiál, který je velmi citlivý a je nutné na něj používat jen prostředky, které jsou vhodné.
Pokud ze zdravotního důvodu nebo například z důvodu lepšího životního prostředí nechcete ve své domácnosti používat příliš chemikálií, může i vaše podlaha ze dřeva být pravidelně a účinně čištěna i jinými způsoby.
Chtěli jste se zbavit starého ratanového křesla nebo bambusové lampy? Nedělejte to! Interiérové doplňky z těchto materiálů slaví svůj velký comeback.
Kuchyňská linka je každý den vystavovaná přípravě pokrmů, krájení, vaření i jinému používání. Zároveň platí, že od čistoty linky se odvíjí i čistota celé kuchyně.
Máte doma starý nábytek, který je vám líto vyhodit, protože ještě dobře slouží, i když nevypadá zrovna nejlépe? Někdy stačí malé osvěžení nebo renovace, aby i staré věci vypadaly jako nové.
V dnešní době existuje nepřeberné množství nejrůznějších naběraček, vařeček, misek, speciálních lžiček, prkének a podobně a k jejich výrobě se používají různé materiály, dřevo, plast, kov, silikon a další.
Čištění podlah i nábytku je samozřejmostí, a to i v případě, že se jedná o dřevěný nábytek a dřevěné podlahy. Také zde je velmi důležitá pravidelná údržba.
Není to úplně obvyklé, ale v kuchyních se i dnes najdou dřevěné příbory nebo nádobí, které ženy běžně používají.