Šikovné triky, jak schovat nevzhledné škrábance na dřevěném nábytku

Dřevěný nábytek vyžaduje zvláštní péči v podobě pravidelného čištění každý den. Bohužel i při správné péči může dojít, díky nepozornosti, ke vzniku nevzhledného škrábance. Buď si na jeho přítomnost zvykneme, nebo nábytek podrobíme drahé renovaci. Naštěstí lze škrábance šikovně schovat, protože existují jednoduché způsoby, jak je maskovat. Pomocníky jako svíčky, čajové sáčky či citron máme vždy po ruce.

Originální paletový nábytek je stále hit. Někteří ho vyrábí, ale dá se i koupit

Mezi trendy ve zvelebování domovů se v posledních letech do předních příček dostal nábytek, který si při troše zručnosti dokáže vyrobit každý kutil. Tímto, na jedné straně milovaným a na druhé straně nepochopeným trendem, je paletový nábytek. Věšáky, postele, sedačky, stoly i police, to vše je dnes na trhu k dostání. Poměrně stejné oblibě se kromě kousků kupovaných těší i kousky vlastnoručně vyrobené. Několik kusů palet, trocha barvy, hřebíky, šrouby a polstrování, toť výčet všeho potřebného.

Skříně do ložnice

Skříně vybíráme podle uvážení, zda potřebujeme, aby měla více polic nebo zda chceme většinu oblečení věšet na ramínka. Asi nejžádanější jsou skříně kombinované, kde je…