Vyberte ideální odstín pro vymalování obývacího pokoje

White Minimalist Interior Living Room Have Sofa Decoration

Obývací pokoj je jednou z nejdůležitějších místností v našem domově, proto je důležité, aby nám vyhovoval nejen svým zařízením, ale také svou barevností. Barvy totiž ovlivňují naši náladu a celkový dojem z prostoru. Jak tedy vybrat ty správné pro obývací pokoj? Podívejme se na několik tipů a inspirací. Zohledněte velikost a osvětlení místnosti Při výběru barev je dobré zohlednit velikost a osvětlení místnosti. Obecně platí, že světlé barvy opticky zvětšují a rozjasňují prostor, zatímco tmavé barvy ho zmenšují a ztmavují. Pokud máte malý nebo tmavý obývací pokoj, volte raději světlé a pastelové barvy, které dodají místnosti vzdušnost a svěžest.

Správně zvolený obraz dodá interiéru to pravé kouzlo a útulnou atmosféru

Couch 1835923 1920

Pro většinu z nás je obývací pokoj místem, kde se schází celá rodina, diskutuje, hrají hry a upevňují tak rodinné vztahy. V takovém obývacím pokoji je potřeba se cítit pohodlně a harmonicky. Aby tomu tak bylo, většinou sáhneme po krásné dekoraci, květinách, ale i obrazech. Nástěnné obrazy mohou z prostoru vytvořit zajímavější, stylovější a velmi příjemný prostor.   Jaký obraz zvolit?  Nezapomínejte na jednu důležitou věc, a to ladění k interiéru.

Nový showroom Natuzzi Italia

Preludio 2782 0207 Mensi 1024x575

Slavnostním otevřením showroomu v březnu 2019 vstoupila společnost Natuzzi Italia do nové etapy prodeje luxusního nábytku na českém trhu. Promyšlená koncepce velkorysých prosto v Karlíně na…