Nepřítel mytí oken v zimě je rozhodně mráz, vyzrajte na něj

Mytí oken není příjemnou činností, ale nezbytnou povinností, kterou je třeba čas od času udělat. Není nutné je čistit každý měsíc, pokud jsou ale pokryty vrstvou nečistot, je třeba se pustit do práce bez ohledu na roční období. Nemusíte se ale trápit různými nefunkčními a náročnými způsoby mytí oken, stačí se inspirovat vyzkoušeným návodem pro mytí oken během chladných zimních měsíců. Jaké počasí zvolit pro čištění oken?

Zářivě čisté rámy budou ozdobou oken, pozor ale na určité chyby při jejich mytí

Plastové okenní rámy jsou velmi oblíbené a pyšní se jimi snad každý druhý dům. Aby ne, jsou cenově dostupné, jednoduše se udržují a jsou kvalitní. Pokud se ovšem pravidelně nemyjí, mohou změnit svou barvu a zežloutnut, což je jistě neefektivní. Také pokud nemyjete okna pravidelně, mohou se na vnitřním rámu usazovat nečistoty, které jdou velmi těžko odstranit.

Průzračně čistá a lesklá okna díky zázračným prostředkům vyrobeným doma

Kdo by si nepřál mít třpytící se okna bez jediné skvrnky. Ať už používáte klasickou stěrku nebo nejnovější techniku na odsávání vody, výsledek nemusí být vždy úplně stoprocentní a nejčastěji na opomenuté nedokonalosti upozorní jindy vítaný sluneční svit. Jak docílit toho, že se vaše okna budou lesknout jako zrcadla? Ulehčete si mytí oken s několika pomocníky, kteří si poradí nejen s drobnými šmouhami, ale i se zašlou špínou.