Nepřítel mytí oken v zimě je rozhodně mráz, vyzrajte na něj

Mytí oken není příjemnou činností, ale nezbytnou povinností, kterou je třeba čas od času udělat. Není nutné je čistit každý měsíc, pokud jsou ale pokryty vrstvou nečistot, je třeba se pustit do práce bez ohledu na roční období. Nemusíte se ale trápit různými nefunkčními a náročnými způsoby mytí oken, stačí se inspirovat vyzkoušeným návodem pro mytí oken během chladných zimních měsíců. Jaké počasí zvolit pro čištění oken?

Zářivě čisté rámy budou ozdobou oken, pozor ale na určité chyby při jejich mytí

Plastové okenní rámy jsou velmi oblíbené a pyšní se jimi snad každý druhý dům. Aby ne, jsou cenově dostupné, jednoduše se udržují a jsou kvalitní. Pokud se ovšem pravidelně nemyjí, mohou změnit svou barvu a zežloutnut, což je jistě neefektivní. Také pokud nemyjete okna pravidelně, mohou se na vnitřním rámu usazovat nečistoty, které jdou velmi těžko odstranit.

Milan: Jednou jsem se díval do okna protějšího domu. Na to co jsem viděl, musím stále myslet

Stejně jako řada jiných rodin, i my bydlíme v bytě. Na sídlišti, kde jsou domy poměrně blízko u sebe. A tak často není problém vidět i to, co se děje v protějších oknech. Především tedy večer, kdy lidé rozsvítí a zapomenou, popřípadě nechtějí zatahovat závěsy a žaluzie. K vidění toho samozřejmě moc nebývá, pouze klasický život ve stejných bytech, jako máme my.