Vzhled interiéru lze změnit i bez investic, velkou parádu udělají barvy nebo o trochu více světla

Couch 1835923 1920 (1)

Nový rok je za námi a nás čeká spousta předsevzetí a také znatelných proměn. Možná jste se rozhodli změnit váš jídelníček nebo váhu, ale možná jste také se rozhodli, že se konečně pustíte do změny designu vašeho interiéru. Rádi byste bytu či domu poskytli změnu, která nebude stát majlant? Stále ale přemýšlíte, jak to udělat? Existuje více způsobů, které vám mohou pomoci zrenovovat interiér, aniž by vám to, jak se říká” utrhlo kapsu”.

Proč se doma necítíme dobře: Mohou za to barvy, materiály, nábytek i nedostatek přírody

Living Room 2569325 1920

Domácnost je místem klidu a harmonie, proto by se tak u nás měli cítit přátelé a celá rodina. Tato skutečnost není přenesená pouze na domácí prostředí, ale také do kanceláře a jiná veřejná místa. Všude tam chceme, abychom se cítili příjemně, v klidu a pohodě. Některá místa naopak působí opačným dojmem. Někdy to dokonce může být i naše domácnost.

Střepy a další odpad nepatří do popelnice, poslouží jako bezplatný základ designové zahrádky

Flowers 983905 1920

Pro zahrádkáře je jaro ještě v nedohlednu a lidem z bytů chybí kousek té své přírody pořád. Není ale nic jednoduššího, než si udělat takovou malou zahrádku pro potěšení oka i srdce doma. Nemusí se Vám doma všude válet květináče. Mnohem hezčí a jednodušší na péči je sesadit několik rostlinek k sobě do mini zahrádky. Základem je použít vhodnou nádobu Vhodnou nádobou se především myslí nádoba, ve které se budou květiny cítit dobře.