Interier1

Vtiskněte interiéru svou duši. Pokud jste rodilí romantici, nebojte se to dát najevo

Koukáte na svůj oblíbený seriál, kde má hlavní hrdinka dokonale vyšperkovaný byt, ve kterém je každý kousek nábytku jiný, ale přesto k sobě vše dokonale pasuje? Romantický styl, jaký můžeme v některých kultovních seriálech vidět, se opět vrací do módy, a pokud toužíte po obývacím pokoji vybaveném v tomto duchu, není nic jednoduššího než si svůj sen splnit. Sedací souprava na kroucených nožkách, přes kterou je ledabyle přehozená pletená deka dominuje rozlehlé místnosti, ve které můžeme najít různé kousky starožitného nábytku i nejmodernějších doplňků. Toto vše romantický styl umožňuje, protože vychází čistě z vašeho vkusu, vašich emocí a vaší osobnosti.

Mohlo by vás zajímat:  4 nejvýstižnější charakteristické rysy minimalistického stylu v interiéru
Zdroj obrázku: Freepik

Použitelné poklady najdete na zaprášené půdě

Pokud hledáte unikátní kousky, u kterých je jistota, že je neuvidíte hned další den u kamarádky v obýváku, vyrazte na bleší trh, nebo rovnou do starožitnictví. Na těchto místech najdete doplňky a nábytek s příběhem, který si v některých případech můžete vyslechnout od prodávajících. Opravdové poklady najdete například na babiččině půdě. Vyřezávaná dřevěná truhla poslouží jako skvělý prádelník a po důkladném umytí a lehkých povrchových úpravách se z ní stane skutečná dominanta pokoje. V kombinaci se světlým nábytkem navíc vynikne její letitost a rázem se obyčejná místnost promění v romantikou oplývající pokoj.

Mohlo by vás zajímat:  Interiéru vdechne nové kouzlo několik drobných změn. Hra se světlem a doplňky domov promění
Zdroj obrázku: Freepik

Nechte domov žít svým vlastním životem

Inspiraci můžeme hledat ve skandinávském a boho stylu, jejichž kombinace vás jistě okouzlí. Světlé barvy s růžovými a modrými tóny doplněné přírodními materiály jsou to pravé pro každou romantickou duši. Projevte svou fantazii výběrem barevných polštářů, které byt skvěle rozsvítí. Nakonec vdechněte interiéru život pomocí různých druhů květin a nemusíte použít jen ty v květináči. Proč si je nenamalovat rovnou na zeď?

Zdroj: https://www.thespruce.com/most-romantic-bedrooms-350654
Přidat na Seznam.cz