Valecek1

Váleček na oblečení se vyplatí mít vždy po ruce. Málokoho napadnou jeho skvělá využití

Váleček na oblečení lze použít nejen k čištění oděvů od prachu. Lidská vynalézavost neustále nachází nové způsoby jeho použití. Váleček pomůže odstranit rozbité sklo, vyčistit vnitřek kabelky a také rychle odstranit nečistoty z gauče. To jsou jen některé z neobvyklých a velmi praktických způsobů použití. Tento malý nástroj vám opravdu usnadní život!

Rozbité sklo

Rozbili jste sklenici nebo vázu? Pokud nemáte po ruce jiné nástroje k sesbírání nejmenších kusů skla, udělejte to pomocí válečku na čištění oblečení. Budete překvapeni účinností této metody! Jen dávejte pozor při odlupování použité vrstvy.

Mohlo by vás zajímat:  Vařená vajíčka vydrží v lednici až týden čerstvá

Nečistoty z nábytku a čalounění v autě

Očekáváte hosty a chcete rychle očistit gauč nebo křeslo od drobků či srsti domácího mazlíčka? Jednoduše použijte váleček. Pomocí něho odstraníte také prach z čalounění v autě či drobky z koberce.

Zdroj obrázku: Freepik

Prach a nečistoty na plyšových hračkách

Váleček na oblečení můžete také použít k čištění plyšových hraček. Důkladně z nich odstraní prach a nečistoty, děti si tak budou moci v klidu hrát se svými oblíbenými hračkami.

Drobné odpadky

Brání vám drobky z jídla a malé odpadky v práci u stolu? V této situaci také použijte váleček, který budete lehce rolovat po povrchu stolu, zbaví vás většiny nečistot. Stejně dobrou práci odvede i na koberci plném nečistot.

Mohlo by vás zajímat:  Lak na vlasy dodá botám ochranu a lesk a udrží tkaničky zavázané

Stínidlo lampy

Často opomíjená součást našich domovů, která se tak může stát úrodnou půdou pro bakterie a nečistoty. Pryč s nimi! Válečkem se několikrát projeďte po stínidle lampy. Zbavíte se prachu a nečistot, navíc stínidlo bude vypadat jako nové.

Zdroj obrázku: Freepik

Vnitřek kabelky

Chcete rychle vyčistit vnitřek kabelky? Použijte váleček na oblečení, který odstraní nejen nečistoty, ale také prach. Tuto rychlou metodu lze použít na velké i malé kabelky. Chcete-li si práci s válečkem usnadnit, kabelku prvně vyklepejte.

Mohlo by vás zajímat:  Hliníková fólie přidaná do myčky zefektivní mycí cyklus a dodá lesk příborům

Odstraňuje nečistoty ze stěn

Pomocí válečku pro čištění oblečení se také snadno zbavíte silné vrstvy prachu a nečistot ze stěn. Stačí jím několikrát přejet povrch stěny.

Zdroj: https://cleanmyspace.com/19-great-uses-for-a-lint-roller/
Přidat na Seznam.cz