Energie našeho domova ovlivňuje naši náladu i kvalitu vztahů. Osvědčené triky vytvoří pozitivní prostředí

Energie našeho domova ovlivňuje naši náladu i kvalitu vztahů. Osvědčené triky vytvoří pozitivní prostředí

Možná nepatříte mezi ty, kteří věří na nadpřirozeno, ale už se vám jistě stalo, že jste se někde necítili příjemně. Nevíte proč, ale něco vám tam nesedělo. Působila na vás negativní energie, kterou mohlo mít na svědomí hned několik věcí.

Negativní prostředí nás ovlivňuje značným způsobem. Kazí náladu, snižuje sebevědomí, komplikuje vztahy, zvyšuje stres a snadno v něm dochází ke konfliktům. Naštěstí existuje několik způsobů, jak své prostředí tzv. vyčistit, tedy vnést do něj zpět harmonii a rovnováhu.

Mohlo by vás zajímat:  Hlodavci se vkrádají do domů, aby hodovali na zásobách potravin. Zneškodní je tradiční způsoby

Ukliďte si

Jistě si uvědomujete, že se v právě uklizeném domově cítíte o mnoho lépe. Když na vás čeká špinavé nádobí na lince, poházené oblečení po zemi, chuchvalce prachu v rohu místnosti, trávíte čas radši někde jinde. I pouhý nepořádek na nás působí negativně. Jsme demotivovaní a nemáme chuť cokoliv podnikat, posouvat svůj život kupředu.

Zdroj obrázku: Freepik

Vykuřování pomáhá od zlých duchů

Lidstvo využívá vykuřování již tisíce let za účelem očisty obydlí před zlými duchy. Tento tradiční způsob vyhánění negativních sil znovu nabyl na oblíbenosti. Nejčastěji se využívá bílá šalvěj, která má hned několik léčivých účinků a zároveň příjemně voní.

Mohlo by vás zajímat:  Drahé prací prostředky klidně nechejte v obchodě. Domácí prášek s nejlepšími účinky si snadno vyrobíte

Jak už pojmenování napovídá, vykuřuje se dýmem z uhašeného svazku šalvěje. Cílem je, aby se kouř dostal do všech koutů vašeho domova, a tak nechte okna zavřená. Dým nechte chvíli působit, a nakonec okna přeci jen otevřete a dostatečně vyvětrejte. Při vykuřování celého domu postupujte od sklepních prostor po půdu.

Čerstvý vzduch a sluneční paprsky

Přírodní energie vzduchu a slunce mají jedinečnou sílu. Pokud je pustíte dovnitř, pomůže to nejen vašemu domovu, ale také vašim pokojovým rostlinám a vám samotným.

Mohlo by vás zajímat:  Lednice uchová potraviny dlouho čerstvé. Vyplatí se znát základní pravidla jejich skladování

Každé ráno důkladně vyvětrejte. Zhluboka se nadýchejte chladného čerstvého vzduchu a vystavte se slunečnímu světlu. Slunce má blahodárné účinky. Podporuje tvorbu vitamínu D a zmírňuje úzkosti.

Pusťte domů pozitivní energii a brzy na sobě pocítíte změnu k lepšímu.

Zdroj: https://commhealthcare.com/10-ways-to-bring-positive-energy-into-the-home/
Přidat na Seznam.cz