Cleaning 3977589 1920

Vyberte pro své čisticí prostředky to nejlepší místo, kde budou schované a zároveň po ruce

V každé praktické a čistotné domácnosti jsou k nalezení čisticí prostředky různého druhu. Mnoho hospodyněk má ovšem dilema, kam tyto produkty uložit. Nyní se můžete inspirovat několika tipy na jejich umístění.

Několik tipů na umístění čisticích prostředků do domácnosti

Tato místa budou jistě praktická a efektivní:

  • Skříňka pod kuchyňským dřezem anebo pod umyvadlem v koupelně: ideální je, když čisticí prostředky pečlivě uschováte v nějakém skrytém úložném prostoru, kde je budete mít neustále po ruce. Současně tak zajistíte i bezpečí svým dětem a všetečným čtyřnohým mazlíčkům.
Mohlo by vás zajímat:  Muškáty nejsou na pěstování náročné, pozor je třeba dávat na choroby a škůdce
Zdroj obrázku: Pixabay
  • Nevyužité úložné prostory: máte-li například v předsíni koutek, který není nijak využitý, pak sem můžete umístit čisticí prostředky. Vhodná je třeba i instalace poliček do výklenku ve zdi a zavěšení závěsu, který bude produkty nápaditě ukrývat. Nikdo na nic nepřijde a zachováte estetický dojem svého domova.
  • Speciální vestavěná skříň: není nic jednoduššího, než si pořídit při dostatku prostoru v bytě vestavěnou a speciální skříň jen na čisticí prostředky. Vždy budete vědět, kde mají tyto produkty místo, a nikde nebudou překážet. Třeba do těchto úložných prostorů vtěsnáte i koště, vysavač a mop.
Mohlo by vás zajímat:  Díky jediné surovině porostou orchideje jako o závod a všechny okouzlí bohatými květy
Zdroj obrázku: Freepik

Další nápady, kterými se můžete inspirovat

Pokud bydlíte ve velkém domě a máte schody, můžete využít i místo pod nimi. Stačí jen vybudovat efektivní úložný prostor. Využít ovšem můžete i svůj balkón anebo terasu, jestliže je dostatečně prostorná. Nainstalujte ke zdi například police či skříně, kam čisticí i úklidové prostředky uskladníte. Ušetříte mnoho prostoru v samotném bytě, což oceníte hlavně v případě garsonky. Myslete ovšem na to, že skříň by měla být ochráněna před deštěm a jinými živly. Možností se tedy naskýtá skutečně mnoho. Zapojte pouze fantazii a nápady budou přicházet téměř samovolně. Hodně štěstí při budování!

Zdroj: https://www.marthastewart.com/8058395/best-place-store-cleaning-products-home
Přidat na Seznam.cz