Oooo

Sítě proti hmyzu vám umožní větrat kdykoli budete chtít

 

S příchodem teplých jarních a letních měsíců má každý z nás potřebu více větrat. Nejen kvůli snížení tepla v interiéru, ale i kvůli čerstvému vzduchu, kterého si můžeme bohatě dopřát, aniž by nám byla zima. Abyste mohli mít okna otevřená a nemuseli jste řešit nepříjemné mouchy, broučky, komáry a podobně, je ideální vybavit je praktickými sítěmi proti hmyzu.

Sítě do oken i dveří

Ať už máte okna klasická umístěná v kolmé stěně, nebo naopak okna šikmá, střešní, do všech se dají sítě proti hmyzu zakoupit. Jejich montáž je naprosto jednoduchá a zvládne ji i drobná žena. Na klasická okna se umísťují z venkovní strany a můžete je mít namontované od jara do podzimu. Na zimu je dobré je uschovat do prostorů, kde nebudou vystaveny mrazu. I péče o ně je snadná, stačí je omýt od prachu a jiných nečistot vodou s jemným saponátem.

Mohlo by vás zajímat:  Malou ložnici lze opticky zvětšit pomocí designerských nápadů

U střešních oken bývají sítě umístěny z vnitřní strany, mohou být např. rolovací podobně, jako je to u rolet.

Pokud máte balkon či terasu, určitě oceníte i síť proti hmyzu do dveří. Funguje podobně jako dveře a bývá umístěna z venkovní strany. Dveře se pak otevírají klasicky dovnitř do místnosti, síť směrem ven. Magnety na dvířkách sítě zajišťují, že drží zavřené a neotvírají se, nebouchají.

Všechny sítě, ať už na okna či dveře, se dají vyrobit v různých velikostech, stačí znát rozměry okna či dveří.

Mohlo by vás zajímat:  V koupelnovém designu letošního roku dominují kontrasty, kámen a velká zrcadla

Aby byly okna ozdobená

V letních měsících má spousta z nás rádo, když jsou okna vyzdobená květinami. Nejen kvůli nim, ale i z dalších důvodů je potřeba okna opatřit dostatečně velkými parapety. Ať už z vnitřní, nebo venkovní strany oken. Parapety lze vyrobit v různých rozměrech i barevných provedeních. Ať už potřebujete užší či širší, výrobci vám rádi vyhoví.

Co se týče materiálu, z něhož by měly být vyrobeny, k venkovnímu užití se používá hliník, dovnitř pak jsou parapety vyráběny z umělé hmoty.

Mohlo by vás zajímat:  Při zařizování interiéru máme na výběr z mnoha stylů

Nechte svá okna doplnit o toto nepostradatelné příslušenství a bude se vám žít v domě či bytě příjemněji.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz