59491196_593909601126124_6015433711904882688_n

CleanMaxx: V jednoduchosti je síla

Mokré čištění koberců v pohodlí domova zajistí barevný, krásný, čistotu milující CleanMaxx. Skvělá německá kvalita za cenu jednoho průměrného vysavače nebo dvou půjčení profesionálního mokrého čističe koberců. Přístroj je navíc lehký, váží pouhých 8 kg, což je obrovský rozdíl proti těžkým profesionálním přístrojům. Přitom svou výkonností může směle konkurovat!

CleanMaxx TR-3365 na to jde chytře

Přístroj vychytal ty nejlepší nápady z profesionálních vysavačů a vypiloval je k dokonalosti. Dvě nádobky na vodu se podělí o práci e elegancí. Voňavou práci nechá na vás, tu špinavou obstará se vším všudy přístroj.

Ke CleanMaxxu dostanete první lahvičku čistícího šamponu na koberce, další si můžete potom v klidu dokoupit v jakékoliv drogerii. Voňavý šampon přesně odměříte a nalijete do první nádobky. Dolijete vodou a je hotovo. Nyní už stačí jen vzít přístroj do ruky a vyzkoušet si jednoduchou manipulaci a užít si skvělý výkon.

Kartáče načechrají koberec, umožní lépe proniknout napěněnému šamponu do koberce a vstřebat veškerou špínu, skvrny a prach. Na druhý zátah, při zpětném pohybu se špína vymývá a přístroj vstřebává použitou vodu do druhé nádobky. Tam přesně vidíte, CO ve vašem koberci bylo.

Mohlo by vás zajímat:  Zvýrazňovač v rukou malého umělce může skončit na zdi i oblečení, odstranit ale lze

Račte se seznámit s tím, co ve svém koberci nechcete ?.

Snadná je i údržba přístroje

CleanMaxx tr 3365 je skladný, pohodlný na manipulaci a i jeho dlouhá přívodní šnůra zajistí, že vyčistíte opravdu každý kout své domácnosti. Po použití stačí nádobky vypláchnout, nechat přístroj oschnout, případně čas od času vyčistit kartáče od namotaných vlasů a chlupů a je hotovo. Běžná údržba není o moc složitější, než je tomu s obyčejnými vysavači.

Ale umí i to, co běžný vysavač neumí – nebo by dělat neměl.

CleanMaxx umí víc:

Vyčistí letitý prach a špínu z koberců, při každém dalším použití čechrá vlákno koberce a oživuje jeho barvy. Váš koberec tam může doslova zmrtvýchvstát.

Poradí si s jemným prachem, například stavebním prachem, po malování, po pylové sezóně nebo po jednorázové zátěži, která vyniká drobným i hrubším prachem, který může obyčejné filtry klasických vysavačů ucpávat a ničit.  Na špinavou práci je tu CleanMaxx.

Systém mokrého čištění můžete použít nejen u koberců a předložek, ale také u matrací, podsedáků, vodorovného čalounění, sedacích ploch gaučů a pohovek, dají se s ním vyčistit i různé koberečky, u kterých je povoleno mokré čištění.

Mít doma takového pomocníka se jistě vyplatí.

Mohlo by vás zajímat:  Zežloutlými listy dávají orchideje najevo své nepohodlí, snadno jim ale můžeme pomoci

Chytrá a snadná je i naše péče o vás

Náhradní díly jsou u nás vždy k dispozici, a to i po záruce. S veškerými dotazy a pro případnou pomoc s čímkoliv, se na nás můžete kdykoliv obrátit.

 

Přidat na Seznam.cz