Shoes 434918 1920[1]

Malé boty koupené na internetu není třeba vracet. Ke zvětšení pomůže běžný domácí spotřebič

Milovnice módy pláčou. Obchody jsou dlouhodobě zavřené a jediná možnost, jak se dostat k zajímavým kouskům, je online prodej. Koupě oblečení na internetu má ale svá rizika. Co na obrázku vypadá dokonale, nám nemusí sednout. To se týká jak klasického oblečení, tak samozřejmě i bot, které často koupíme menší, než potřebujeme. Jak tento problém řešit? Buď vrácením, nebo využitím několika jednoduchých, ale přitom velmi funkčních triků, které botu na požadovanou velikost pomohou zvětšit.

Nepříjemné, ale řešitelné

Víte, že většina žen vlastní v průměru 20 párů bot? Šílené číslo, viďte. Ale přiznejme si to, kolik párů bot je namačkáno vzadu ve skříni a světlo neviděly nejméně dva roky? Velmi často se také stává, že zakoupený pár bot, nám po vyzkoušení doma zas až tak nesedí, jak bychom očekávali. A co s nimi uděláte? Někdy je jdete vrátit, ale někdy také ne. A proto se vám mohou ve skříni shromažďovat další a další boty. Pokud tento fakt zjistíte, není třeba vracet se do obchodu nebo zastrčit boty do skříně. Poradíme vám jednoduchý trik, díky kterému boty padnou jako ulité – stačí opravdu málo.

Mohlo by vás zajímat:  Přesazení vdechne rostlinám nový život. Myslet je třeba pouze na několik pravidel
Zdroj obrázku: Pixabay

Co bude potřeba k tomuto triku

Možná se vám tento nápad bude jevit jako zajímavý, ale věřte, že je funkční, jednoduchý a také levný. Existují různé oleje i roztahováky bot, ale pokud nechcete investovat další peníze, tento způsob pro vás bude ideální. Co potřebujete:

  • Dva Zip sáčky
  • Voda
  • Mrazák

Postup bude velmi jednoduchý. Vezměte boty, které jsou stísněné. Do Zip sáčku nalijte vodu, ale pouze tak, aby byl sáček do poloviny naplněn. Nyní se snažte ze sáčku dostat vzduch, který je nad vodou, poté jej můžete zavřít. Sáček vložte do bot a zatlačte jej až do špiček. Takto připravenou obuv vložte do mrazáku. Až voda v sáčku zmrzne, můžete boty vytáhnout. Po vytažení nechte zmrzlou vodu v botech přibližně 20 minut roztát. Vaše boty se roztáhnou a budou sedět mnohem lépe.

Zdroj: https://www.onegoodthingbyjillee.com/3-ways-to-stretch-tight-shoes/
Přidat na Seznam.cz