valecek3

Lepicí váleček najde v každé domácnosti všestranné využití, předejde dokonce zranění

Lepicí váleček na oděvy může být všestranným pomocníkem ve vaší domácnosti. Dá se totiž využít na několik různých způsobů. Díky němu si můžete značně usnadnit úklid domácnosti. Je vhodný totiž i na čištění jiných povrchů, než jsou oděvy. Efektivně vás zbaví vlasů a prachu, a to i z těžko přístupných prostor. Některé nabízí po umytí opětovné použití, jiné musíte odlupovat, abyste se dostali k lepicí části.

Na nábytek, auto i závěsy

Tento váleček je úžasný, protože vás dokáže zbavit drobků z pohovky nebo křesla nebo také auta. To oceníte zejména v případě, že máte děti nebo domácí mazlíčky. Chlupy zvířat jdou z některých povrchů odstranit jen těžko a nemusí vám v tom pomoci ani výkonný vysavač. A využijete je i na svislých površích záclon. A právě proto byste měli mít tento váleček vždy připravený k použití.

Zdroj obrázku: Freepik

Osvěží reproduktory a stínidlo

Válečkem snadno očistíte i tak těžko přístupné prostory, jako jsou například stínidla lamp nebo reproduktory. Právě tyto součásti naší domácnosti totiž bohužel působí jako „lapače“ prachu. Ideální jsou i na takové povrchy, které nemůžete očistit vodou.

Mohlo by vás zajímat:  Vlastnosti dětského pudru oceníte i v domácnosti. Nabízí levnou a účinnou alternativu

Kabelka i police

Vyčistit všechna zákoutí kabelky, batohu, cestovních tašek nebo zásuvek může být někdy velice obtížné. I v tomto případě využijete váleček na oděvy, který posbírá všechny nečistoty.

Zdroj obrázku: Freepik

Roztříštěné sklo

Sklo byste neměli vysávat vysavačem, protože může dojít k protržení sáčku nebo k poškození vysavače. Můžete je zamést nebo posbírat větší součásti a zbytek odstraníte pomocí válečku. Díky tomu zabráníte pořezání vlastních rukou nebo také dětí. Tímto způsobem rovněž odstraníte třpytky, rozbité vánoční koule nebo rozptýlené potravinové výrobky, jako je mouka, sůl, cukr a další.

Hmyz

Mšice nebo mravenci – ať už živí, nebo mrtví – mají jedno společné. Můžete se jich zbavit pomocí válečku na oděvy.

Zdroj: https://www.onegoodthingbyjillee.com/21-clever-things-you-can-do-with-a-lint-roller-besides-rolling-lint/
Přidat na Seznam.cz