Zlatá dodá každému interiéru nádech luxusu a pohodlí

Zlatá dodá každému interiéru nádech luxusu a pohodlí

Zlaté doplňky a ozdoby učiní váš domov elegantnějším, a se správným úsilím začne vypadat dokonce jako palác. Jen několik doplňků stačí k tomu, abyste zcela změnili svůj interiér a dodali mu trochu luxusu. Poradíme, jaké zlaté ozdoby si vybrat a kam je umístit, abyste měli ze svého domova velké potěšení.

Zlato a nábytek

Zlato by nemělo dominovat místnosti, proto stojí za to začlenit ho jemně a citlivě. Tohoto efektu lze dosáhnout například zlatými ozdobami na nábytku. Nebudou tak nápadné a nebudou zabírat mnoho místa, ale dodají domu eleganci a styl. Hezkým, ale i praktickým řešením budou mimo jiné zlaté truhličky, do kterých můžeme umístit šperky.

Mohlo by vás zajímat:  Koupelnu zútulní oblíbené druhy rostlin

V mnoha obchodech se prodávají zlaté truhly s prosklenými stranami, které budou skvěle fungovat jako zlatá dekorace na komodě. Dalším praktickým zlatým doplňkem budou hodiny, které lze také položit na nábytek. Nejenže to bude praktické, ale i dekorativní. Může to být malý budík nebo i větší hodiny na zeď.

Zdroj obrázku: Freepik

Obývací pokoj

Mnozí lidé se rozhodnou vyzdobit si obývací pokoj dekorativními figurkami. V obchodech se můžete setkat s malými figurkami, které jsou ideální pro položení na poličku, jakož i s většími, které již mohou stát na podlaze. Mají různé tvary, od listů, přírodních motivů až po zvířata a figurek lidí. Je to určitě zajímavý a stylový způsob, jak zařadit zlaté doplňky do obývacího pokoje.

Mohlo by vás zajímat:  Koupelnu je třeba čistit pravidelně, s několika pravidly to ale zvládnete levou zadní

Útulné ale i elegantní bude, když do obývacího pokoje přidáte polštáře a přikrývky zlaté barvy. Pohovka je srdcem obývacího pokoje, takže stojí za to vyzdobit ji co nejlépe. Zlaté doplňky ve formě polštářů a přikrývek jsou malým výdajem a dobrým nápadem na dekorace do obývacího pokoje, které budou jemné a vyvážené. Další klasikou, která se často objevuje v domácnostech, je zlaté zrcadlo zavěšené na zdi. V obchodech si můžete vybrat zrcadla s různým tvarem a velikostí.

Zdroj: https://www.renedekker.co.uk/blog/thinking-with-gold/
Přidat na Seznam.cz