Ženy rády nakupují boty, všechny uskladnit je ale oříšek. Kreativní nápady využijí každý centimetr místa

Ženy rády nakupují boty, všechny uskladnit je ale oříšek. Kreativní nápady využijí každý centimetr místa

Úděl ženy je neustále nakupovat další a další páry bot. Práce muže je najít na ně místo. Znáte tu situaci, kdy vám obuv přerůstá přes hlavu, protože její množství přesahuje kapacitu vašeho botníku? Nejspíš už ani nemáte přehled o tom, jaké boty doma vůbec máte, a z toho důvodu stejně nosíte stále dokola jen tři páry. Existuje několik kreativních způsobů, jak obuv skladovat, inspirujte se.

Je to o správné organizaci

Máte pocit, že váš botník není nafukovací? Jděte na to chytře a dejte svým botám jasný řád. Možná se budete divit, kolik dalších párů se vejde do stejné police.

Položte boty vedle sebe, každou v opačném směru. Využijete tím každý milimetr. Rozdíl od standardního skladování uvidíte hlavě s dámskými lodičkami. Baleríny, pantofle či sportovní obuv je možné skladovat způsobem bota na botu.

Sezónní páry ukládejte do původních krabic. Ty mimo dané roční období schovejte na půdu, do sklepa nebo do skříně. V létě se přeci nemusíte probírat kozačkami a jinými botami s kožichem. Stejně tak naopak v zimě.

Mohlo by vás zajímat:  WiFič VEN!
Zdroj obrázku: Freepik

Originální úložné prostory

I v tomto případě platí, že nic není nemožné. Pokud vás napadne jakýkoliv až bizarní způsob, jak skladovat vaši obuv, vězte, že někdo už to nejspíš zkusil před vámi.

Lodičky zaháknuté podpatkem za ramínko, na které si běžně věšíme košile, holínky nebo sportovní obuv zavěšené za kolíky od hrábí či tenisky zasunuté do mezer dřevěné palety. To jsou nápady, které nejspíš nejsou pro každého z nás, ale designový nadšenec by o některém z těchto tipů jistě uvažoval.

Zruční kutilové zvládnou botám vyrobit nový domov přímo na míru podle svých možností. Zkusit můžete například otočný stojan. Vypadal by jako držáky na brýle nebo bižuterii, které jste již v obchodech určitě někdy viděli. Může se zdát, že je na to potřeba spousta místa, ale reálně zabere pouhý metr čtvereční.

Zdroj: https://simplelifeofalady.com/shoe-storage-ideas-for-small-spaces/
Přidat na Seznam.cz