cloves-1049598_1920

Zbavte se zápachu na toaletě pomocí hřebíčku nebo pěny na holení

Zapáchající toaleta, to je velice nepříjemná situace, především, když mají přijít na návštěvu hosté. Máme pro vás však řešení, které tento problém velice rychle vyřeší!

Hřebíček jako osvěžovač

Tento tip využijte k parfémování toaletní vody. Po spláchnutí se z toalety rozptýlí vůně hřebíčku. Na tento osvěžovač budete potřebovat pouze čtyři věci:

  • 15 g hřebíčku
  • pytlíček
  • nylonovou nit
  • lepicí pásku

Pytlíček můžete použít například od čaje nebo si ho ušít z materiálu, který bude tenký, hustě tkaný, s malými dírkami. Výborně se na to hodí jemný tyl, ten splňuje všechny požadavky.

Postup je naprosto jednoduchý. Hřebíček nasypte do pytlíčku, který je potřeba zavázat nylonovou nití. Vytvořte několik pevných uzlíků. Pytlíček umístěte na okraj toalety, aby se při každém spláchnutí namočil vodou. K připevnění použijte lepící pásku, které nebude moc vadit vlhkost a případná voda. Je důležité, aby vydržela držet několik dní, abyste ji nemuseli každý den měnit.

Mohlo by vás zajímat:  Plísně a zápachu v pračce se můžete snadno zbavit bez chemie, jen s jedlou sodou

Pěna na holení

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Tento způsob ocení zejména maminky malých chlapců, kteří se teprve nedávno naučili používat toaletu. Malí chlapci mívají často problém s tím, že nestrefí všechnu moč do toalety a načůráno je tak mnohdy nejen na zemi, ale i na stěnách. Moč pak začne zapáchat a maminky pak tráví spoustu času s hadrem v ruce a snaží se zápach odstranit.

Jedna žena z Austrálie však objevila geniální věc. Zjistila, že pokud se na toaletu a podlahu natře pěna na holení, která se nechá pár hodin působit, nepříjemný zápach velmi rychle zmizí. Princip je jednoduchý, zjistilo se, že pěna na holení likviduje krystalky moči, které se uchytily tam, kde nemají co dělat. Mohli byste si myslet, že pěna zápach pouze překryje, ale není tomu tak, ona ho opravdu odstraní.

Mohlo by vás zajímat:  Šetřete peněženku i životní prostředí. Některé produkty si raz dva vyrobíte sami doma

Na sociálních sítích byste tak našli stovky děkovných komentářů, i s přiloženými fotografiemi, kde si ženy pochvalují, jak je tento prostředek účinný.

Přidat na Seznam.cz