funnel-web-spider-4865535_1280

Viktorie: Když jsem viděla, co vylezlo z nákupní tašky, málem to se mnou seklo. Od té chvíle mám obavy nakupovat

Po mé hrůzné zkušenosti se bojím chodit na nákupy pro čerstvé potraviny. Radši kupuji vše mražené, kde mám jistotu, že k něčemu podobnému nedojde. Málem jsem totiž dostala infarkt z toho, co se skrývalo v mém posledním nákupu čerstvých potravin. Chápu, že jsou kvalitní a zdravé, ale v danou chvíli mi málem přinesly smrt.

Nejenom nákup, ale i něco navíc

Roky mě záleželo na tom, co vlastně jím. A tak jsem nekupovala v běžných supermarketech, ale snažila jsem se chodit hlavně na trhy, k soukromým farmářům, ale i do různých specializovaných obchodů pro exotické potraviny. Hlavně potom ty čerstvé, jako je zelenina, a především ovoce. Od posledního nákupu jsem ale v daném obchodě radši nebyla. V tašce jsem si totiž přinesla i nezvaného hosta.

Mohlo by vás zajímat:  Dilema pes nebo kočka možná řešit nemusíte. Nechte je spřátelit a můžete mít doma oba
Zdroj obrázku: Pixabay

Vybalování byl šokující zážitek

Skutečně nepřeháním, byl to obrovský šok. Tašku jsem jako vždy položila na stůl a začala vyndávat jednotlivé potraviny, které jsem začala na stole třídit. A najednou se to stalo. Mezi trsy banánů se skrýval pavouk. Nikoliv malý pavouček, ale opravdu velký. V tu chvíli jsem strachy zaječela a div to se mnou neseklo. Naštěstí byl doma manžel, který ihned přispěchal. Nezmohla jsem sena slovo, jenom jsem ukázala směrem k odpornému zvířeti. Manžel byl pohotový, pavouka ihned zabil a následně ho spláchl do toalety, abych měla důkaz o tom, že se zpět do naší kuchyně rozhodně nemůže dostat.

Mohlo by vás zajímat:  S půjčenou dodávkou přes celou republiku do Polska. „Ušetřil jsem skoro 25 tisíc za gauč,“ chlubí se čtenář Mirek

Od té doby raději mražené

Od tohoto nepříjemného zážitku mám velkou obavu kupovat cokoliv čerstvého. Co kdyby se tam znovu skrýval pavouk, nebo jakákoliv jiná potvora? Od té doby raději chodím do velkého supermarketu, kde je obrovský výběr mražené ho ovoce a zeleniny. Ano, i tady může být něco, co zde nepatří. Ale vzhledem k uložení v mrazáku mám jistotu, že na mě nic nevyleze.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz