dryer-1270600_1920

Stačí pár kostek ledu do sušičky a lze si usnadnit následné žehlení

Už jste někdy zkoušeli vložit kostky ledu do sušičky? Jaký to bláznivý nápad říkáte si? Vždyť kostky ledu a sušička přeci nejdou dohromady. Nenechte se však odradit. Výsledkem budete nadšení! Pokud neradi žehlíte a vždy tajně přemýšlíte, jak se žehlení vyhnout a neztrácet s ním zbytečně čas. Dnes máme pro vás řešení! A nebojte se, že byste museli chodit do práce nebo školy zmačkaní. Trik spočívá v úplně něčem jiném. Pokud vlastníte sušičku na prádlo, budete ho moci ihned uvést do praxe.

Sušička je velký pomocník

Většina lidí dnešní doby používá svoji sušičku i několikrát týdně. Je to jeden z těch spotřebičů, který získává na stále větší popularitě, a bez kterého si stále více rodin neumí představit hladký chod domácnosti. Pokud ji ještě nevlastníte, možná vás následující výhody přesvědčí, že investice se do tohoto spotřebiče určitě vyplatí. V čem vám sušička pomůže:

  • Urychlí sušení prádla
  • Ušetří vám práci a čas
  • Prádlo bude měkčí

Trápí vás zmačkané oblečení?

Za normálních okolností se sušička používá hlavně k rychlému sušení prádla, vždyť je to jedna z jejich největších předností. Nicméně dokáže mnohem víc než jen sušení! Zmačkané oblečení je opravdu otravná věc v životě, zvláště pokud se chystáte na pracovní schůzku a zjistíte, že nemáte nic na sebe. A tady to nekončí. Dokonce ani když se vám podaří vyžehlit oblíbenou halenku, ne vždy dokážete zabránit nechtěným vráskám. Na scénu tedy přichází náš trik, se kterým bude vaše oblečení opět během několika minut krásně hladké!

Mohlo by vás zajímat:  Konec úmornému žehlení! Několik změn a vychytávek zkrátí čas u žehlicího prkna na minimum
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Led jako záchrana

Nejspíš vás asi nenapadlo, že takový led se uplatní i v sušičce. Znáte ho v Coca cole, letních drincích nebo v chladivých obkladech, ale v sušičce? Ano správně, v sušičce. K tomu, abyste si ho mohli vytvořit, vám postačí jednoduchá formička nebo sáček na led, který umístíte s vodou na pár hodin do mrazáku.

Jak na vyhlazené prádlo

Připravte si pomačkané prádlo na žehlení a vložte ho do sušičky. Následně přidejte čtyři kostky ledu a nechte sušičku běžet 15 minut. Zvládnete to i během snídaně ráno nebo při ranní hygieně. Je to opravdu velmi efektivní a rychlé. Vše funguje na principu páry z tajících kostek ledu. Pára vrásky na oblečení krásně vyhladí. Můžete se tak těšit na překvapení v podobě vyhlazené halenky nebo košile. A to bez žehličky a jakékoli vaší velké námahy!

Přidat na Seznam.cz