Skříň narvaná k prasknutí, a stejně nemáme co na sebe. Tento problém má jednoduché řešení

Skříň narvaná k prasknutí, a stejně nemáme co na sebe. Tento problém má jednoduché řešení

Šatní skříně často praskají ve švech, protože v nich máme hodně zbytečného oblečení, které již nebudeme nosit, ale je pro nás těžké ho vyhodit. V každé skříni najdete věci, ke kterým necítíte příliš mnoho citů a navíc jsou poškozené, malé nebo příliš velké. Takové oblečení se rozhodně nevyplatí skladovat a měli byste ho nelítostně vyhodit, rozdat nebo prodat podle jejich stavu.

Staré spodní prádlo nebo zažloutlé košile

Třídění začněte spodním prádlem, protože se ho může ve skříni během let nahromadit hodně. Hodně kousků bude ale jistě poškozených a nepoužitelných. Máte-li v šatníku kalhotky nebo podprsenky, které mají to nejlepší za sebou nebo jsou vám jednoduše malé, rozhodně je vyhoďte do koše a udělejte místo pro nové, které vám padne skvěle.

Mohlo by vás zajímat:  Naházet věci z kuchyně do toalety se jeví jako šílenost. Po pár minutách se však dostaví nečekaný efekt

Bílé oblečení, které časem ztratilo svou původní barvu, také nemá smysl skladovat. Pokud nejsou košile nebo halenky vážně poškozené, můžete je stále věnovat na charitu. Někteří lidé mají také tendenci skladovat oblečení, které je pro ně příliš malé, s tím, že do něj jednoho dne zhubnou. Pokud se jedná jen o trochu menší oblečení, nechte si ho. Pokud jde ale o výrazně menší kousky, do kterých rozhodně nezhubnete, jednoduše je prodejte nebo věnujte, protože je stejně nosit nebudete.

Mohlo by vás zajímat:  Těchto šest skvělých triků vás přesvědčí, že kávová sedlina do koše rozhodně nepatří
Zdroj obrázku: Freepik

Třídit můžete i nové oblečení

Máte ve skříni hodně oblečení a stává se vám, že na něm najdete cedulky měsíce po tom, co jste si daný kus koupili? Pokud si nejste jisti, jestli je někdy budete nosit, doporučujeme takové oblečení darovat do secondhandu, pro potřebné nebo ho prodat na internetu. Šatník vám dokáže zaneřádit i „domácí oblečení“, které jen hromadíte. Podívejte se, co z něj skutečně nosíte a zbytku se zbavte.

Příliš vysoké podpatky

Pořídily jste si boty na vysokém podpatku, protože vypadaly nádherně, ale nikdy je nenosíte, protože je pro vás podpatek příliš vysoký a neumíte v botách chodit? Jestli vás v obuvi bolí nohy a nechcete je nosit, jednoduše se jich zbavte. Prodejte je nebo věnujte kamarádce, která je na rozdíl od vás bude skutečně nosit.

Zdroj: https://simplelionheartlife.com/reasons-keep-clothes-we-dont-wear/
Přidat na Seznam.cz