Pěna na holení dokáže hotové zázraky. Zbaví nesnesitelných zvuků a odstraní odolné skvrny

Nevíte, jak se spolehlivě zbavit páry ze zrcadla, tvrdohlavé špíny na koupelnovém kohoutku a skřípavé dveře vás přivádí k šílenství? Pěna na holení vám se všemi problémy může snadno a rychle pomoci. Budete překvapeni, kolik trapných situací vám tento populární kosmetický produkt pro muže pomůže zachránit. Podívejme se na nejneobvyklejší aplikace tohoto přípravku.

Skřípající dveře a zamlžené zrcadlo

Skřípající dveře nejsou příjemné pro nikoho a po určité době nás mohou začít přivádět k šílenství. Pokud s nimi máte problém a nemáte po ruce běžný kuchyňský olej, olivový olej nebo dětský olej, sáhněte po pěně na holení. Toto je pravděpodobně nejpohodlnější a nejjednodušší způsob, jak se zbavit nepříjemných zvuků. Naneste malé množství pěny podél pantů a dostaňte ji do každé mezery. Přebytek jednoduše setřete papírovým ručníkem nebo ubrouskem.

Zdroj obrázku: Freepik

Zamlžené zrcadlo je věcí, která trápí mnoho žen v domácnosti. Pára se hromadí po každé koupeli a metody odstraňování většinou selžou. Vyzkoušejte ovšem pěnu na holení a zaručeně nebudete zklamaní. Naneste malé množství kosmetiky na papírový ručník nebo ubrousek a důkladně zrcadlo vyčistěte. Nakonec jej opatrně vyleštěte pomocí starých punčocháčů nebo koulí z novin.

Mohlo by vás zajímat:  Čistý odtok v 6 jednoduchých krocích: bez chemie, a přitom efektivně

Koupelnový kohoutek a mastné skvrny

Usazování vodního kamene na kohoutku v koupelně vám jistě dělá vrásky. Vyzkoušeli jste již řadu speciálních produktů na toto čištění, ale stále to nezabírá? Vyzkoušejte pěnu na holení. Naneste kosmetiku na celý znečištěný povrch koupelnové baterie a měkkým hadříkem ji následně dobře očistěte. Nakonec vše důkladně vyleštěte. Všechny stopy po vodním kameni zmizí.

Zdroj obrázku: Freepik

Ukázalo se, že tato pánská kosmetika skvěle funguje také jako odstraňovač skvrn. Pokud se na vašem oblíbeném tričku nebo halence objeví ošklivé stopy od majonézy nebo hořčice, zbytky okamžitě odstraňte. Vyvarujte se přitom tření materiálu a poté naneste pěnu na holení. Jemně (ideálně houbičkou) rozetřete pěnu po celém povrchu a nechte ji pár minut působit. Poté oděv opláchněte teplou vodou a vyperte jako obvykle.

Zdroj: https://www.silversurfers.com/lifestyle/hints-and-tips/clever-uses-shaving-foam/
Přidat na Seznam.cz