Hand Pinning Christmas Decorations Thread

Originální vánoční ozdoby si snadno vytvoříme sami doma

Vytváření vlastních DIY vánočních ozdob může být zábavným a kreativním projektem, který přinese osobní dotek do vašeho vánočního dekoru. Zde je několik nápadů na DIY vánoční ozdoby a jak je vytvořit:

 1. Papírové sněhové vločky:
  • Stačí vystřihnout různé tvary a vzory ze bílého nebo modrého papíru. Pro větší efekt můžete sněhové vločky zdobit třpytkami nebo malovat na nich vzory. Poté je pověste na stromek nebo okenní parapet.
 2. Svícen z vánočního cukroví:
  • Vytvořte si svícen pomocí vánočního cukroví, jako jsou perníčky. Postavte cukroví na plechovku nebo dekorační podstavec a umístěte do středu svíčku.
 3. Vánoční ozdoby z korálků:
  • Vytvořte náramky nebo řetízky z korálků, které můžete použít jako vánoční ozdoby nebo dárečky. Můžete také vytvořit malé korálové stromky.
 4. Přírodní ozdoby:
  • Využijte přírodní materiály, jako jsou šišky, ořechy, větve a sušené citrusy, abyste vytvořili rustikální vánoční ozdoby. Můžete je namalovat, polepit třpytkami nebo potřít lepidlem a posypat cukrem pro efekt sněhu.
 5. Vlastní vánoční koule:
  • Zakupte si průhledné vánoční koule a naplňte je různými dekorativními prvky, jako jsou vánoční stromky, konfety, malé ozdoby nebo pailletten. Následně zavřete kouli a připevněte stužku nebo šňůru pro zavěšení.

   Crafted Decoration Zero Waste Lifestyle
   Zdroj obrázku: Freepik
 6. Vánoční ozdoby z fotografii:
  • Vytiskněte své oblíbené rodinné fotografie a vystřihněte z nich tvary vánočních ozdob. Můžete je laminovat pro ochranu a přidat drátek nebo stužku pro zavěšení.
 7. Pletené ozdoby:
  • Pokud umíte pletení, vytvořte pletené vánoční ozdoby ve tvaru srdcí, hvězd nebo koule. Použijte vánoční barvy a přidejte mašličky nebo zvonky.
 8. Ozdobené svíčky:
  • Zakupte si bílé nebo krémové svíčky a zdobte je vánočními motivy pomocí transferových obrazců, pečetí, lepenky nebo stužek.
 9. Vánoční ozdoby z papírových trubiček:
  • Vytvořte vánoční ozdoby z prázdných toaletních nebo kuchyňských papírových trubiček. Zmačkejte je do tvaru hvězdy nebo srdce a ozdobte je.
 10. Origami vánoční ozdoby:
  • Vytvořte vánoční ozdoby z origami papíru. Existuje mnoho jednoduchých origami projektů na vánoční motivy, jako jsou stromečky, hvězdy a andělé.

Při tvorbě DIY vánočních ozdob si dejte pozor na bezpečnostní opatření, zejména při používání horkého lepidla nebo jiných materiálů. Můžete také pozvat rodinu a přátele, aby se s vámi zapojili do tvorby ozdob a vytvořili tak společně krásný vánoční dekor pro váš domov.

Zdroj: https://pebblemag.com/diy-christmas-decorations/
Mohlo by vás zajímat:  Kyselina citronová nahradí dezinfekci i čisticí prostředky dostupné v obchodech
Přidat na Seznam.cz