Pena Na Holeni1

Obyčejná kosmetika se rázem promění v účinný čisticí prostředek. Stačí vědět, jak ji použít

Netradiční použití obyčejných produktů je skvělé pro všechny hospodyně, které nechtějí mít doma obrovské množství drahých a hlavně chemických produktů. Pěna na holení skvěle poslouží na leštění zrcadla, čištění odolné špíny na koupelnové baterii a při odstranění pískavého zvuku dveří, který přivádí k šílenství. Poradí si s mnoha nepříjemnými situacemi, ale musíte o nich nejdříve vědět, abyste pěnu na holení mohli využít na maximum.

Skřípající dveře a zamlžené zrcadlo

Zvuk skřípajících dveří je jeden z nejhorších, které můžeme doma poslouchat. Odstranit tento problém je přitom neuvěřitelně jednoduché. Máte-li doma pěnu na holení, můžete ji použít jako skvělého pomocníka. Jedná se pravděpodobně o nejpohodlnější a nejjednodušší způsob, jak se skřípotu zbavit. Naneste malé množství pěny podél pantů a vetřete do každé mezery.

Mohlo by vás zajímat:  Hořčičné semínko patří nejen do kuchyně. Vyžene otravný hmyz a odstraní zápach
Zdroj obrázku: Freepik

Leštění zrcadla není pro nikoho příjemnou činností a jedná se o poměrně těžkou věc. Naneste malé množství pěny na papírový ručník a důkladně s ním otřete celý povrch zrcadla. Nakonec ho opatrně vyleštěte pomocí starých punčocháčů nebo koulí z klasických černobílých novin. Jedná se o velmi jednoduchý trik, ale hodně vám pomůže s údržbou koupelny. Uvidíte, že se vám tam již nebude usazovat pára, která po sobě zanechává nevzhledné skvrny.

Kohoutky v koupelně a mastné skvrny

Vodní kámen způsobuje odolné usazeniny, které se na koupelnových bateriích drží spolu se zbytky mýdla. Výsledkem jsou velmi nevzhledné skvrny. Nechcete-li používat silné chemikálie, vyzkoušejte obyčejnou pěnu na holení. Pokryjte touto kosmetikou celý povrch, nechte chvíli působit a poté očistěte měkkým hadříkem (ideálně z mikrovlákna). Nakonec vše důkladně vyleštěte.

Mohlo by vás zajímat:  Zatuchlý pach skříní pronikne do všeho oblečení. Zjistěte včas příčinu a zbavte se ho
Zdroj obrázku: Freepik

Pomocí pěny můžete snadno a rychle odstranit také mastné skvrny a skvrny od barvy. Tento produkt obsahuje látky, které fungují jaké skvělý odstraňovač skvrn z mnoha povrchů. Fleky od majonézy nebo hořčice už nebudou mít žádnou šanci a oblíbeného oblečení se pustí. Stejně dobře pěna poslouží také po malování pokoje. Odstraní totiž skvrny od barvy, které zůstaly na rukou.

Zdroj: https://www.silversurfers.com/lifestyle/hints-and-tips/clever-uses-shaving-foam/
Přidat na Seznam.cz