Kvalitex Nova Kolekce Bydlenisnu.cz

Nesmrtelné proužky a 3D vzory: letní novinky v povlečení

Letošní léto je trochu neobvyklé. Zatímco loni už jsme touto dobou vyzkoušeli všechny dostupné typy na ochlazení ložnice, přikrývali se prostěradlem po vzoru středomořských národů a přes den jim záviděli siestu, letos si vystačíme s vybavením, které jsme si nachystali hned zjara.

Jestli ale už máte doma všechno povlečení okoukané a rádi byste přece jen na léto nějakou změnu, nechte se inspirovat novou letní kolekcí povlečení od firmy Kvalitex.

Proužky a styl Provence? Rozhodně

K létu neodmyslitelně patří romantický styl Provence. Povlečení se vzorem lučních květů nebo růží rozjasní každou ložnici a připomene dovolenou ve slunné Francii. Letošní novinkou v této kolekci je speciální oboustranné povlečení, které má z jedné strany vzor květů a z druhé strany jemné ladící proužky. Díky tomu můžete měnit vzhled postele, kdykoliv se vám zachce.

Mohlo by vás zajímat:  Alobal na pět způsobů, recept pro správnou hospodyňku

Luxusní léto v saténu

Zatímco povlečením ve stylu Provence navodíte v ložnici spíš bezstarostnou a hravou atmosféru, s bavlněným saténem se přesunete k životu na vysoké noze. Díky jemnému lesku tkaniny totiž působí povlečení velmi luxusně.

Novinkou letošního léta je saténové povlečení s jemným proužkem, který v látce tvoří lehce plastický vzor. Hodí se zejména do minimalistických ložnic, kde si můžete dovolit i výraznější barvy povlečení, jako je vínová nebo tmavě zelená.

3D povlečení – pro milovníky fotografií

Fotografie nebo obrazy v živých barvách, které nevyblednou hned po prvním vyprání. Díky digitálnímu tisku můžete svou oblíbenou scenérii mít i na povlečení.

Mohlo by vás zajímat:  Zapomeňte na drahé odvlhčovače vzduchu a vsaďte na správné pokojové rostliny

V nové kolekci 3D povlečení od Kvalitexu jsou vzory, které se hodí pro teenagery i pro jejich rodiče. A kdyby to na vás bylo přece jen příliš divoké, na výběr je i široká paleta klasického bavlněného povlečení s potiskem.

Udělejte si v létě radost.

Přidat na Seznam.cz