Do článku Hodiny

Nepodceňte výběr nástěnných hodin, jde o důležité vybavení interiéru

Mnoho z nás pečlivě zvažuje výběr nábytku, sedačky, kuchyňské linky, koberců a mnohého jiného, bez čeho se náš domov neobejde. Stejně pečlivě bychom ale měli volit i zdánlivé drobnosti, jako jsou obrazy, žaluzie, ale také nástěnné hodiny. Ty mohou být zhotoveny z mnoha materiálů a působit mnoha styly. Je tedy potřeba zvážit, jak bude pokoj působit a ve kterém přesně budou umístěny. Nástěnné hodiny do obýváku budou působit úplně jinak, než např. nástěnné hodiny do kuchyně.

Mohlo by vás zajímat:  Inspirujte se skandinávským stylem a dodejte svému domovu teplo a útulnost

Jaké hodiny si můžete v dnešní době pořídit

Možná se budete divit, ale moderní nástěnné hodiny mohou být vyrobeny nejen z typických materiálů, jako je dřevo, plast, keramika, ale dokonce i ze skla, zajímavé jsou také kovové nástěnné hodiny nebo třeba nástěnné digitální hodiny.

Velmi netradiční jsou i nalepovací nástěnné hodiny, které mohou mít několik podob. Pokud je vaše návštěva uvidí, zajisté nezůstanou bez zájmu nebo obdivu.

Květiny, sloni, abstrakce, klasika…

Na internetových stránkách net-hodinky.cz najdete velké množství stylů, ve kterých mohou být nástěnné hodiny vyrobeny. Vybírat můžete z jemných druhů, jež se hodí i do pokojíků mladých slečen a výborně je doplní a podtrhnou.

Mohlo by vás zajímat:  Sen se stává skutečností

Jestliže rádi cestujete do dálných zemí, mohly by se vám líbit čtvercové kamenné nástěnné hodiny na stěnu, na nichž jsou zobrazeni sloni nebo jiná africká zvířata.

Ani milovnice květin nepřijdou zkrátka. Je tady pestrá nabídka hodin, kdy jsou na nich květiny, nebo jsou květiny vyrobeny ze skla. Nechybí ani motýlci, páv, podoba paprsků a jiné.

Dekorační nástěnné hodiny mohou být i v duchu abstrakce nebo minimalismu. Záleží jen na vás a stylu, ve kterém máte interiér příbytku zařízen.

Mohlo by vás zajímat:  Ne vždy je na úklid dost času nebo nálada. Tyto triky vám usnadní práci

Hodiny jsou také hezkým a netradičním dárkem např. rodině, kamarádce nebo těm, kdo se stěhují do nového. Skutečně zajímavé jsou kyvadlové hodiny JVD. Navštivte zmiňované stránky net-hodinky.cz a přesvědčte se o tom, jak rozmanité hodiny a hodinky si můžete pořídit.

Přidat na Seznam.cz