Chystáme se na Vánoce – vánoční osvětlení

Vánoce se blíží, čekají nás radostné chvíle s rodinou u rozbalování dárků.   Pro mnoho lidí, novoroční nálada začíná v okamžiku, kdy začínají s nákupem vánočních dekorací, kde dominuje  vánoční osvětlení.   Co budete dále potřebovat? Vánoční ozdoby, vánoční stromeček (živý nebo umělý), fantazii a estetické cítění. Pamatujte, že méně vždy znamená více! Nejprve se musíte rozhodnout, jaký materiál upřednostníte – sklo nebo plast. Skleněné ozdoby jsou mnohem krásnější a rafinovanější, protože hra světla na povrchu skla je o hodně zajímavější a rozmanitější. Skleněné vánoční osvětlení – to je klasika.

Zdobíme a svítíme – vánoční osvětlení

Hlavní nevýhoda skleněných ozdob  – křehkost. V případě, že máte doma malé děti nebo zvířata, je lepší eliminovat skleněné  vánoční osvětlení, protože ostré, tenké střepy jsou velmi nebezpečné pro domácnost. Plastové ozdoby s různými motivy a vzory, taktéž splní svůj účel na jedničku – jsou nerozbitné.

Moderní vánoční osvětlení bude vypadat stylově na každém vánočním stromečku. Vánoční strom může být dekorován v jedné barvě (například upřednostníme červené dekorace), lze pověsit i koule různých barev, ale ve stejném stylu (se stejnou velikostí a kategorií), doplníme vánočními figurami.

Mohlo by vás zajímat:  Banánové slupky a vaječné skořápky dodají rostlinám důležité prvky

Sháníte vysokou kvalitu za super ceny?  Eshop t-vanocniosvetleni.cz

Při nákupu vánočního osvětlení musí být hlavní požadavek – bezpečné použití. Počet přepínání režimů, délka a barva žárovek – otázka vkusu. Ale výkon nesmí být větší než 65 wattů, jinak hrozí požár při přehřátí. Poznámka: tloušťka drátu – tenké vodiče nejsou vhodné a od vidlice k poslední žárovce by měla být minimální délka drátu 1,5 m.  Dejte přednost kvalitě a nakupujte jen u prověřených prodejců – t-vanocniosvetleni.cz. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma!

Vánoční ozdoba inspirace!

Přidat na Seznam.cz