Koupelna

Rekonstrukce snadno a rychle

Pořídili jste si nový byt, který však zcela neodpovídá vašim představám a požadavkům? Drobné stavební úpravy mohou zásadním způsobem změnit dispozici i funkčnost bytu. Často stačí jen sádrokartonová příčka a získáte nový prostor, který může mít spoustu využití. Jednoduše si tak vytvoříte menší pokoj nebo například šatnu. Některé stavební úpravy jsou však složitější a vyžadují odborný přístup.

To, s čím byste se sami trápili mnoho týdnů, zvládnou profesionální stavební firmy Brno během pár dnů. Stačí si jen z katalogu vybrat firmu, které svou zakázku svěříte. Navíc je možné, že odborníci, kteří se setkali už s řadou dispozičních úprav, vám navrhnou řešení, které vás samotné vůbec nenapadlo. Mezi typické změny, se kterými se při rekonstrukcích bytů často setkáváme, patří zrušení kuchyně jako samostatné místnosti a vybudování kuchyňského koutu. Původní prostor, kde byla kuchyně, lze využít například jako malou ložnici.

Mohlo by vás zajímat:  Betonové jímky vám pomohou ušetřit náklady za vodu

Nejčastěji dochází k přestavbám v momentě, kdy odrostou děti a rodiče jim chtějí dopřát komfort vlastního pokoje. Sami se vzdávají své ložnice a nechávají si vybudovat spací kout v obývacím pokoji. Kromě obytných místností se velmi často řeší také přestavba koupelny. Ve většině původních bytů se setkáváme s velmi malými koupelnami, do kterých se často nevejde ani pračka. Pokud netrváte na vaně, pak se jako ideální řešení, jak koupelnu opticky zvětšit nabízí možnost vybudování sprchového koutu. Jestliže se k tomuto kroku rozhodnete, pak vás jistě bude zajímat, co vše vám nabízí instalatéři Brno.

Mohlo by vás zajímat:  Řemeslník si postavil malý domek v příjemném prostředí zahrady

Stačí, když je prostřednictvím těchto stránek www.stavdum.cz/katalog-firem/ kontaktujete a oni se vám sami ozvou se svou nabídkou. Vy si pak můžete sami vybrat, čí služby využijete. Výhodou je, že kromě instalatérů najdete v katalogu také již zmíněné stavební firmy a ušetříte tak spoustu času.

Přidat na Seznam.cz