Rekonstrukce Bytu Nemusí Být S Fix Servis Hororem, Ale Pohádkou.

Nebojte se rekonstrukce

Rekonstrukce bytu je slovní spojení, které u některých lidí vyvolá takřka kopřivku. Je to dáno jejich osobními zkušenostmi, nebo zkušenosti z jejich okolí, které nebyly zrovna pozitivní. O řemeslnících se vykládají doslova legendy a o jejich nedokončené práci to platí dvojnásob. Co tedy dělat, cítíte-li, že váš byt již rekonstrukci potřebuje, ale nechcete se napálit? Rekonstrukce bytu nemusí být problematická, svěří-li se do rukou správné společnosti. Jednou z nich je i pražský Fix Servis.

Kdy to bude hotové?

Těžko z hlavy říci přesný termín, neboť u rekonstrukce každého typu bytu trvá jinou dobu. Rekonstrukce panelákového bytu trvá kratší dobu než rekonstrukce starého bytu. Obecně můžeme říci, že společnost Fix Servis usiluje o to, aby rekonstrukce bytu zabrala co nejméně času.

Mohlo by vás zajímat:  Řemeslník si postavil malý domek v příjemném prostředí zahrady

Přežijí to sousedé?

Rekonstrukce bytu je zásah nejen do vašeho života, ale i do života vašich sousedů. To je Fix Servis naprosto jasné, a proto provádí veškeré rekonstrukce s maximálním ohledem na vaše sousedy. Veškeré hlučné práce jsou naplánovány na doby, kdy je předpoklad, že se v domě bude zdržovat co nejméně sousedů. Po provedení prací na konci dne vždy společnost důkladně uklidí společné prostory.

Nezruinuje mě to?

Ceny Fix Servis jsou ohleduplné k peněženkám svých klientů. Samozřejmě není rekonstrukce bytu zadarmo, ale společnost dělá maximum pro to, aby pro vás byly její služby co nejvíce dostupné.

Mohlo by vás zajímat:  Strach z přírodních živlů či zlodějů? Chraňte dobře svůj majetek!

Chcete-li se o službách společnosti dozvědět více, navštivte její webové stránky.

Přidat na Seznam.cz