Biopel2

Vytápění peletami je ekologické a úsporné

Česká společnost OPOP se věnuje výrobě ekologických a uživatelsky přívětivých kotlů již mnoho let. Šetří váš čas i peněženku a nezapomínají ani na životní prostředí – to jsou oblíbené automatické kotle na pelety Biopel Premium.

 

Vysoká účinnost, která překvapí

 

Dřevní pelety spalované v automatických kotlích jsou synonymem pohodlného a levného vytápění pro domácnosti. Jsou ekologické, čisté a můžete je uskladnit prakticky kdekoliv – není třeba budovat přístřešek pro vysychající dřevo nebo přístavek na uhlí, pytle s peletami se vejdou i do předsíně. Poté s nimi stačí naplnit připravený zásobník a nechat vše ostatní na inteligentním automatickém kotli, který si na základě řízení podle ekvitermní teploty sám určí optimální množství paliva, takže nedochází ke zbytečnému plýtvání.

Mohlo by vás zajímat:  Kdo je povinen kontrolovat plynový kotel, spalinové cesty či bojler v nájemním bytě

 

Kotle řady Biopel jsou navíc velmi účinné. Nejlepší hodnotu může nabídnout model BIOPEL PREMIUM /V9 60-80 kW, a to až 95,5%. Ostatní automatické kotle pak garantují účinnost až 92,8%! Kromě optimalizovaného procesu spalování je ve hře také vynikající izolace kotlového tělesa a použití kvalitních materiálů.

 

Bohaté příslušenství si zkrátka zamilujete

 

Vytápění peletami není nijak náročné, a díky inovativnímu přístupu kotlů od OPOP je dokonce srovnatelné s mnohem dražším vytápěním plynem či elektřinou. O maximální bezúdržbovost kotle se stará například automatické odpopelnění či čištění hořáku a výměníku, které najdete již ve standardní výbavě u modelu kotel na pelety BIOPEL PREMIUM PLUS /V9. Jistě oceníte i možnost ovládání řídící jednotky přes PC nebo dálkového ovládání přes pokojový termostat a aplikace pro mobilní telefony. Ke kotli lze připojit až pět čerpadel a ovládat jeden nebo dva směšovací okruhy. Ovládání řídící jednotky je intuitivní, maximálně jednoduché a nově obohacené i o další funkce pro vaše maximální pohodlí.  A co je úplně nejlepší – kotle na pelety od OPOP se vejdou úplně kamkoliv!

Mohlo by vás zajímat:  Nebojte se rekonstrukce

 

Kompaktní půdorys přeje i miniaturním kotelnám

 

 

 

 

 

Mnohé plány moderních rodinných domků s kotelnami vůbec nepočítají – díky kompaktnosti automatických kotlů na pelety BIOPEL PREMIUM /V9 to však vůbec nevadí. I ten největší projde dveřmi o šířce 70 centimetrů, takže na kotelnu můžete přeměnit prakticky jakoukoliv místnůstku. Zásobník na pelety lze umístit z pravé i levé strany a čisté vstupní palivo umožní použití kotle přímo v obytných prostorách!

 

Vytápějte svůj dům levně, čistě a pohodlně díky automatickým kotlům na pelety Biopel Premium a ušetřete až 70% nákladů za energie jednou provždy. Díky zařazení do 5. emisní třídy a kvalitě A+ nebo A++ budete mít jistotu, že nakupujte to nejlepší od českého výrobce, a to včetně kvalitního záručního i pozáručního servisu. Nechte se inspirovat odborníky a řekněte každoročnímu vysokému vyúčtování jednou provždy sbohem! Zjistěte více na www.OPOP.cz.

Mohlo by vás zajímat:  Vila v toskánském stylu v Montecito, Kalifornie

 

 

 

 

 


Přidat na Seznam.cz