Vytápění peletami je ekologické a úsporné

Česká společnost OPOP se věnuje výrobě ekologických a uživatelsky přívětivých kotlů již mnoho let. Šetří váš čas i peněženku a nezapomínají ani na životní prostředí – to jsou oblíbené automatické kotle na pelety Biopel Premium.

 

Vysoká účinnost, která překvapí

 

Dřevní pelety spalované v automatických kotlích jsou synonymem pohodlného a levného vytápění pro domácnosti. Jsou ekologické, čisté a můžete je uskladnit prakticky kdekoliv – není třeba budovat přístřešek pro vysychající dřevo nebo přístavek na uhlí, pytle s peletami se vejdou i do předsíně. Poté s nimi stačí naplnit připravený zásobník a nechat vše ostatní na inteligentním automatickém kotli, který si na základě řízení podle ekvitermní teploty sám určí optimální množství paliva, takže nedochází ke zbytečnému plýtvání.

 

Kotle řady Biopel jsou navíc velmi účinné. Nejlepší hodnotu může nabídnout model BIOPEL PREMIUM /V9 60-80 kW, a to až 95,5%. Ostatní automatické kotle pak garantují účinnost až 92,8%! Kromě optimalizovaného procesu spalování je ve hře také vynikající izolace kotlového tělesa a použití kvalitních materiálů.

Mohlo by vás zajímat:  Vila v toskánském stylu v Montecito, Kalifornie

 

Bohaté příslušenství si zkrátka zamilujete

 

Vytápění peletami není nijak náročné, a díky inovativnímu přístupu kotlů od OPOP je dokonce srovnatelné s mnohem dražším vytápěním plynem či elektřinou. O maximální bezúdržbovost kotle se stará například automatické odpopelnění či čištění hořáku a výměníku, které najdete již ve standardní výbavě u modelu kotel na pelety BIOPEL PREMIUM PLUS /V9. Jistě oceníte i možnost ovládání řídící jednotky přes PC nebo dálkového ovládání přes pokojový termostat a aplikace pro mobilní telefony. Ke kotli lze připojit až pět čerpadel a ovládat jeden nebo dva směšovací okruhy. Ovládání řídící jednotky je intuitivní, maximálně jednoduché a nově obohacené i o další funkce pro vaše maximální pohodlí.  A co je úplně nejlepší – kotle na pelety od OPOP se vejdou úplně kamkoliv!

 

Kompaktní půdorys přeje i miniaturním kotelnám

 

 

 

 

 

Mnohé plány moderních rodinných domků s kotelnami vůbec nepočítají – díky kompaktnosti automatických kotlů na pelety BIOPEL PREMIUM /V9 to však vůbec nevadí. I ten největší projde dveřmi o šířce 70 centimetrů, takže na kotelnu můžete přeměnit prakticky jakoukoliv místnůstku. Zásobník na pelety lze umístit z pravé i levé strany a čisté vstupní palivo umožní použití kotle přímo v obytných prostorách!

Mohlo by vás zajímat:  Jak výhodné je pojištění domácnosti?

 

Vytápějte svůj dům levně, čistě a pohodlně díky automatickým kotlům na pelety Biopel Premium a ušetřete až 70% nákladů za energie jednou provždy. Díky zařazení do 5. emisní třídy a kvalitě A+ nebo A++ budete mít jistotu, že nakupujte to nejlepší od českého výrobce, a to včetně kvalitního záručního i pozáručního servisu. Nechte se inspirovat odborníky a řekněte každoročnímu vysokému vyúčtování jednou provždy sbohem! Zjistěte více na www.OPOP.cz.

 

 

 

 

 


Přidat na Seznam.cz