5

Bydlení v Chuchli nabízí soukromí i malebný výhled

Hledáte rodinné bydlení na některém z krajů Prahy? Za doporučení stojí například rezidenční čtvrť Vily Chuchle, za kterou stojí renomovaný ateliér A69 – architekti. Součástí tohoto projektu jsou nyní více než tři desítky moderních vil v okolí ulice Na Hvězdárně.

Vilová zástavba se nachází na svahu obce Velká Chuchle, která je součástí Prahy 5. K dispozici jsou malé i vícegenerační vily typu 7+kk & 1+kk. Součástí bydlení je ve většině případů i rozměrná terasa, ze které se nabízí bohatý výhled na pravý břeh Vltavy.

Mohlo by vás zajímat:  Nájemní bydlení generuje zisky

Přestože ale budete mít Prahu jako na dlani, tak nepřijdete o soukromí. Čtvrť luxusních vil se nachází v obytných ulicích na svahu Velké Chuchle nad známým závodištěm.

Vše, co potřebujete

Nedělní odpoledne tak lze strávit návštěvou koňských dostihů, pro děti je tu navíc celá řada pohybových aktivit i během týdne. Na jihozápadní straně navazuje na vilovou čtvrť přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, takže přírodu budete mít doslova na dosah.

Samotná Velká Chuchle je pro luxusní bydlení více než vhodná. V obci najdete všechny důležité instituce, jako je pošta, ordinace obvodního lékaře, prodejny potravin, pobočka městské knihovny nebo základní škola. V obci navíc existuje pravidelné denní i noční spojení s Prahou, takže dojíždění do hlavního města není nijak náročné.

Přidat na Seznam.cz