Prefabricated House 930190 1280

Milan: Jednou jsem se díval do okna protějšího domu. Na to co jsem viděl, musím stále myslet

Stejně jako řada jiných rodin, i my bydlíme v bytě. Na sídlišti, kde jsou domy poměrně blízko u sebe. A tak často není problém vidět i to, co se děje v protějších oknech. Především tedy večer, kdy lidé rozsvítí a zapomenou, popřípadě nechtějí zatahovat závěsy a žaluzie. K vidění toho samozřejmě moc nebývá, pouze klasický život ve stejných bytech, jako máme my.

Jednou jsem uviděl něco, co mě šokovalo

Jednoho dne jsem se tak jako jindy vypravil k oknu, abych zatáhl žaluzie a následně rozsvítil. Nejsem jeden z těch, co by chtěl nechávat nahlížet do svého soukromí a tak vždy nejprve zajistím, aby k nám nebylo vidět a až potom zapnu vypínač. Vždy když zatahuji žaluzie, se podívám na protější dům, na pár vteřin prolétnu jednotlivá okna. Ne proto, že bych snad chtěl někoho špehovat, ale když stojím před oknem a mám provázek od žaluzií v ruce, tak prostě nevím, kam jinam bych se měl dívat.

Mohlo by vás zajímat:  „Jste drazí, já mám plyn za nula korun,“ rozhodil jsem telemarketingového prodejce tak, až zavěsil
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Naproti v okně stála žena

Najednou můj zrak zamířil k oknu, kde bylo něco zcela jiného, než v oknech ostatních. Zatímco v jiných domácnostech lidé seděli u stolu, na gauči či u svých počítačů, tak v tomto pokoji stála žena. A poměrně atraktivní, celkem blízko u okna a hlavně – byla úplně nahá. Toho si prostě nešlo nevšimnout. Chvíli jsem jí pozoroval, ale nechtěl jsem být za sledujícího devianta. Tak jsem bleskově zatáhl žaluzie a odešel pryč. V hlavě mi to ale šrotovalo jako ještě nikdy.

Mohlo by vás zajímat:  Klaudie: Známé kyselé ovoce kupuji na kila. Nikomu doma sice nechutná, ale já s ním dělám úplně jiné věci

Že ji lidé uvidí, musela vědět

Muselo být jasné, že ji lidé z našeho domu musí vidět. I ona jistě viděla do několika partají, kde bylo rozsvíceno. Přesto to nevypadalo, že by jenom přebíhala z koupelny pro ručník, nebo se převlékala. Vypadalo to, jako by se chtěla vystavovat, ukázat své tělo takovým mužům jako jsem já, co mají doma rodinu a o takové ženě jenom sní. Od té doby na ni stále myslím a vždy při večerním zatahování závěsů doufám, že zde znovu bude.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu našeho čtenáře
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz