blinds-5928692_1280[1]

Lucka: Kamarádka mě u sebe doma nachytala při netradiční činnosti. Od té doby mě na návštěvy nikdo nechce

Jsem společenská osoba a velmi často jsme chodili ke známým a kamarádům. Nutno ale říci, že to skončilo. Kamarádka při jedné takové návštěvě zjistila, co u ní doma dělám. A bohužel si to nenechala pro sebe a rozhodla se, že to řekne i ostatním. Nejenom, že mám kvůli tomu z ostudy kabát, ale k sobě domů mě už nikdo nezve. To vše jenom kvůli mé posedlosti, kterou jsme nedokázala zvládnout.

Doma nedělám nic jiného

Dělám to doma, ale že bych to zkoušela i na návštěvě, to nikdy nikoho nenapadlo. Ani mého partnera. O čem vlastně mluvím? Jsem posedlá čistotou a musí mít doma vše dokonalé. Partner je na mě díky tomu hrdý, jelikož když k nám přijde návštěva, jde vše dokonalé. Doslova ani smítko prachu by se nedalo najít. Tato má posedlost, někdo říká, že i úchylka, však začíná přerůstat běžné meze.

Mohlo by vás zajímat:  Doplatili jsme na výhodné nastavení záloh za elektřinu. Dodavatel se nám při reklamaci vyúčtování vysmál

Všímám si nepořádku. Pohledem to ale nekončí

Kdykoliv jsme byli u někoho na návštěvě, porovnávala jsem jejich úklid s tím mým. A všude jsem takzvaně vyhrála. Nikde nebylo uklizeno tak, jako u nás doma. Vždy když jsem procházela bytem, šla na toaletu, nebo do koupelny, jsem si všímala, kde hostitelka zapomněla uklidit.

Zdroj obrázku: Pixabay

U koukání na nepořádek nezůstalo

Já jsem však nezůstala u toho, že bych nepořádek jenom zahlédla. Vždy když se tak stalo, jsem vytáhla mobilní telefon a dané místo vyfotila. Ať už to byl prach, různé fleky, nebo cokoliv jiného. Nic neuniklo ani mému oku, ani čočce mého fotoaparátu. A to byla velká chyba.

Mohlo by vás zajímat:  Lékař se pět let nemyl. Co se stalo s jeho tělem, odborníky nepřekvapilo

Odhalení toho, co dělám

Myslela jsem si, že o mé úchylce nikdo neví. Tak to také dlouho vydrželo. Tedy až do doby, kdy jsem kamarádce ukazovala nějaké fotografie v mém mobilu. Ta si ho půjčila, listovala dále a dále, až najednou naskočilo jiné album. A v něm fotky jejího bytu, z koupelny, záchodu a kuchyně. A na fotkách detaily nepořádku. Musela jsem s pravdou ven. I když jsem se omluvila, nikdo už si mě domů raději nezve. A partner? Ten jezdí za svými přáteli raději sám, stydí se za mě. Až tak mi to ale nevadí, stejně jeho kamarády nemám moc ráda a navíc, můžu doma uklízet.

Zdroj: Článek byl zpracován dle příběhu naší čtenářky
Přidat na Seznam.cz