Chaos 227971 1280[1]

Lukáš: Na návštěvě kamaráda jsem otevřel špatné dveře. Stačil jeden pohled a vím, že ho nikdy nenavštívím

Když si kamarád pořídil nové bydlení, byli jsme pozváni na návštěvu a malou oslavu. Během ní jsem omylem otevřel špatné dveře a co jsem v jedné místnosti viděl, mne šokovalo. Utvrdil jsem se v tom, že k němu už raději chodit nebudu, protože to co je vidět na první pohled rozhodně není realita jeho života. Můj kamarád totiž vždy působil jako člověk, který miluje upravenost, čistotu, pořádek a řád. A podobně působila i jeho žena. A vše, co jsme v jejich domě viděli, tak opravdu působilo. Dokonce jsme si s mojí ženou říkali, že snad musí každý den zvát úklidovou firmu, jinak není možné, že u nich člověk nikdy nenašel ani smítko.

Mohlo by vás zajímat:  Lucka: Kamarádka mě u sebe doma nachytala při netradiční činnosti. Od té doby mě na návštěvy nikdo nechce

Hledal jsem toaletu

V jejich původním domě jsem se vyznal dobře. Tento nový jsme sice společně prošli, ale po pár hodinách jsem měl problém pamatovat si, kde je toaleta. Na chodbě bylo několik stejných dveří a já si myslel, že právě ty třetí zleva jsou správné. Proto jsem sáhl za kliku. Nejenom, že za nimi toaleta nebyla, ale co jsem tam uviděl, mě naprosto šokovalo.

Zdroj obrázku: Pixabay

Jejich ložnice byla příšerná

Pokoj, který jsem otevřel, byla jejich ložnice. Tu nám při prohlídce neukázali. To beru jako pochopitelnou věc. Jedná se o opravdu soukromou místnost a málokdo ji chce ukazovat přátelům. Ten hlavní důvod jsem však pochopil ve chvíli, kdy jsem dveře do ložnice omylem otevřel. Chvíli jsem nevěřícně zíral, potom rychle zavřel a vrátil se do obývacího pokoje. Dělal jsem jako by nic. Vše jsem řekl až doma manželce.

Mohlo by vás zajímat:  „Na svém balkoně kouřit nemůžete, budu si stěžovat,“ hádali se dva sousedé v paneláku

Bylo to, jako bych otevřel dveře na skládku

Když jsem to říkal manželce, nemohla uvěřit. V jejich ložnici to vypadalo skoro jako na skládce. Poházené oblečení bych přehlédl, to je běžné. Ale všude se válely krabice od pizzy a jiného jídla z dovážkových služeb, v posteli byly kousky tohoto jídla, fleky od všeho možného. A do toho celkem výrazný zápach. V tu chvíli jsem pochopil, že onen jejich smysl pro pořádek a čistotu je jenom naoko, aby se dělali lepšími.

Zdroj: Článek byl zpracován dle základě příběhu našeho čtenáře
Přidat na Seznam.cz