Krabice od bot se dají ještě skvěle využít. Při kreativním tvoření se vyřádí nejen děti

Krabice od bot se dají ještě skvěle využít. Při kreativním tvoření se vyřádí nejen děti

Ženy milují boty, nebo spíše jejich nakupování. Pokud se vám doma sešlo několik krabic od bot, ale marně přemýšlíte, jak je využít, máme pro vás několik tipů, jak je znovu použít místo toho, abyste je jen hodili do popelnice. Většina krabic je bytelných, a proto by byla škoda je nevyužít.

Vytvořte si krabice na suvenýry nebo poličku na lehké předměty

Z obyčejné krabice můžete vykouzlit neobyčejnou krabici například na suvenýry z vašich dovolených nebo z dětských táborů. Vyzdobit si ji můžete společně s dětmi, které budou nadšené ze společné práce a výsledku. Krabici můžete polepit například mapami nebo i kousky diplomů, které děti získaly na táborech. Fantazii si meze nekladou, krabice může být hezkým doplňkem na pracovní stůl.

Mohlo by vás zajímat:  5 druhů bylinek, které v kuchyni využijete nejčastěji

Pokud doma máte lehké předměty, na které nemáte místo, můžete si z krabic od bot vytvořit poličky, kterými ozdobíte stěny v místnosti. Můžete na ně položit fotografie, různé vzkazy nebo jiné předměty, které krabice udrží. Samozřejmě si ji můžete podlepit kouskem silnějšího kartonu a ozdobit podle sebe.

Zdroj obrázku: Freepik

Z krabic vzniknou truhličky nebo originální obrazy

Jestli ráda šijete, určitě víte, že je náročné si všechno srovnat. Pentle, mašle, různé nitě a jehly můžete mít srovnané na jednom místě díky krabici od bot. Na internetu najdete hned několik fotonávodů, jak si takovou truhlu na stužky a pentle vyrobit. Z krabice snadno vytvoříte také obrázky, které můžete namalovat nebo nalepit na víko od krabice. Zkuste balicí papír, krepový papír nebo plátno. Pokud do výroby zapojíte i děti, stane se obrázek z krabice i originálním dárkem.

Mohlo by vás zajímat:  "Když je otevřeno pár hodin, nechám bordel před branou, ukliďte ho sami," sdělil jsem vedoucí sběrného dvora

Snadno si z víka zhotovíte také stojánek na šperky. Stačí použít oblíbenou látku, začít špendlit a následně si na špendlíky pověsit řetízky, náramky a další šperky. Pro ty šikovnější tu máme šuplíky, které se také dají vyrobit. Můžete využít více krabic od bot a své šikovné ruce. Hotové šuplíky se budou hodit k uspořádání dokumentů nebo jako originální dárek.

Zdroj: https://www.pinterest.com/pin/553802085408984291/
Přidat na Seznam.cz