Kovové regály do domácnosti? Proč ne!

Kovové regály do domácnosti? Proč ne!

Potřebu po maximálním využití celého prostoru v domácnosti, garáži, sklepě – prostě všude, má většina z nás. Regály najdete dnes prakticky v každém hobbymarketu a někdy i v supermarketu. Ale o jejich kvalitě se dá polemizovat. Opravdu často jsou zákazníci velmi zklamáni. Pro svou domácnost potřebuje však jen to nejlepší!

Přestaňte se probírat omezenou nabídkou regálů a dejte na Majster Regal, kde najdete velký výběr z kovových regálů. Značka představuje univerzální regálové a policové řešení vašich potřeb.

Regál není jen o organizaci

Pokud si chcete vybavit například obývací pokoj, jehož základem je gauč, televize a nějaké ty skříňky na knihy. Jenže, ne každému se líbí si hned obestavovat zdi velkými skříněmi, kdy pak pokoj vypadá jako skladiště. K tomuto „lehkému stylu“ se hodí právě kovové regály. Jsou elegantní, dají se kombinovat a doplňovat a můžete je použít vícero způsoby.

Mohlo by vás zajímat:  Osvěžte své oblečení i bez pračky. Nepříjemných pachů ho zbaví trik se sodou a mrazákem

Regály můžete využít jako dekorativní a zároveň užitkové. Není na tom nic složitého. Pokud si lámete hlavy nad tím, jak uskladnit například dokumenty – dejte na uzavíratelné krabice. Do nich si porovnáte dokumenty, drobné věci, komiksy, časopisy anebo něco na zub pro návštěvy. Záleží na vašem vkusu a fantazie, jak si regály rozdělíte a vybavíte.

Milujte knihy? Udělejte jim místo

Jako milovník knih určitě sbíráte různé vícedílné knihy nebo si libujete v silnějších knihách, které disponují víc než 600 stránkami? Jistě víte, kolik zaberou místa a věčně nejsou kam dát. Takový elegantní a prostorný kovový regál vám udělá radost. Když se párkrát utrhnete z řetězu a nakoupíte si mnoho dalších knih, pak si můžete být jisti, že regál je zvládne! Jejich nosnost je opravdu vysoká. Jejich konstrukce pevná a celkově se dobře udržuje.

Mohlo by vás zajímat:  Nejčastější příčina požárů v domácnostech je známa, přesto jí lidé nedbají

Nemusíte se ani bát, že by vám knihy zplesnivěly, protože jsou vzdušné, umožňují tedy knihám dýchat. A pokud si vyhrajete s ukládáním knižních výtisků, může vzniknout i dost zajímavý vzhled knihovny! Nikdy nepodceňujte svou fantazii a ani možnosti regálů…

Přidat na Seznam.cz