Bathroom 701422 1920

Koupelna má být místem relaxace, ne chaosu. Trocha organizace jí prospěje

Překáží vám v koupelně věci, které se válí naprosto všude po skříňkách, na vaně, umyvadle, a nevíte, co s nimi? Potřebovali byste upravit koupelnu tak, abyste v ní měli vše po ruce a zároveň vypadala uklizeně? Pak jste tu správně! Zde najdete vychytávky, které vám pomohou usnadnit fungování v koupelně. Na trhu se objevuje mnoho velmi praktických pomocníků, které lze v koupelně využít tak, aby opravdu usnadnili každodenní fungování. 

Stojan na toaletní papír

Toaletní papír nemusíte mít zavřený ve skříni, kam se dá naskládat mnoho jiných potřebných věcí. Mít ho vyskládaný jen tak někde v rohu také není nijak pěkné řešení. Pokud si ale koupíte stojan na toaletní papír, může vám to ušetřit mnoho místa. Zároveň také vytvoří zajímavý módní doplněk vaší koupelny. Dá se totiž sehnat v mnoha variantách, které se liší materiálem, tvarem, barvou, velikostí a motivem. Jistě si tak vyberete zrovna ten, který vaši koupelnu perfektně oživí.

Mohlo by vás zajímat:  Plísně a zápachu v pračce se můžete snadno zbavit bez chemie, jen s jedlou sodou
Zdroj obrázku: Pixabay

Bezdrátový reproduktor

Mnozí z nás si nejsou schopní představit tu správnou relaxační koupel bez hudby. Co kdybyste raději nechali telefon v bezpečné vzdálenosti od vody, než se utopí, a raději do koupelny nainstalovali vhodný bezdrátový reproduktor, který vám zpříjemní pobyt v koupelně. Nainstalovat jej lze do dlaždic, do sprchového koutu i k vaně.

Zdroj obrázku: Pixabay

Držák na stěnu

Koupit si můžete také držák, který se připevní na stěnu. A co s takovým držákem? Už nebudete muset řešit všude se válející kelímky se zubními kartáčky, zubní pastu, žiletky a další věci. Na takový držáček se vám vejde všechno. Nebudete muset řešit neustále se povalující věci na umyvadle, které po použití kapou a vytváří nevzhledné skvrny.

Mohlo by vás zajímat:  V koupelně často skladujeme věci, které tam nepatří. A to může mít až fatální následky

Kromě toho si můžete také pořídit zásobník na mýdlo, věšák na ručníky, úložné boxy na poličky, vícepatrové posuvné poličky k vaně či sprchovému koutu a další věci, které vám usnadní fungování v koupelně.

Zdroj: https://www.cleanandscentsible.com/easy-tips-to-organize-the-bathroom/
Přidat na Seznam.cz