Interiéru vdechne nové kouzlo několik drobných změn. Hra se světlem a doplňky domov promění

Interiéru vdechne nové kouzlo několik drobných změn. Hra se světlem a doplňky domov promění

Pokud byste chtěli svůj byt oživit, ale nechce se vám ho celý předělávat, stačí vám jen pár drobností. Váš interiér se změní k nepoznání jen díky několika levným dekoracím. Ušetříte tak peníze i starosti se zdlouhavou obnovou.

Jednoduché doplňky

Trendy v interiérovém designu se mění rychlým tempem, a abyste s nimi drželi krok, pravděpodobně byste museli provést důkladnou renovaci bytu nejméně jednou ročně. Ne každý se však honí za novými produkty. Každý z nás však občas cítí potřebu změny, dokonce i malou. Byt změníme pomocí krásných doplňků, jako jsou například vonné difuzéry s tyčinkami, nové deky nebo ozdobné polštáře, nádherná květina v krásném květináči a nové záclony.

Mohlo by vás zajímat:  Jednoduché dekorace dodají domovu pravou podzimní atmosféru

Tyto typy změn lze do bytu velmi snadno implementovat a mohou změnit více, než se může zdát. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak rychle, ale zřetelně změnit uspořádání pokojů (taky jeden z důvodu, proč s tím často začínají i profesionální architekti interiérů), je změna záclon. Toto je malá modifikace pokoje, která ovlivní atmosféru celé místnosti.

Zdroj obrázku: Freepik

Nový prostor

Dalším aspektem, který bude mít obrovský vliv a který se může ukázat jako překvapení, bude nové zrcadlo. Tento prvek poskytuje mimořádně zajímavý a žádoucí účinek, který spočívá v optickém zvětšení místnosti. Z tohoto důvodu zrcadla fungují nejlépe v malých pokojích. A co víc, nemusíte kupovat nové – jen najděte nové místo pro to, co už máte, a navíc ho ozdobte girlandou světel.

Mohlo by vás zajímat:  Ozbrojený, ale přitom křehký kaktus není těžké přesadit, důležitá je opatrnost

Jednoduchým způsobem, jak dát interiéru jiný charakter, je také přemalovat stěny. Když se zaměřujeme na rychlou transformaci, stačí jedna stěna. Zaručujeme, že pocítíte také velký rozdíl. S pomocí těchto jednoduchých triků rychle změníme byt za jeden víkend, nebo dokonce během jednoho dne volna. Nevyžadují se žádné renovační práce ani výdaje. Pamatujte ale na jednu věc: nestojí za to to přehánět. Počítá se s kvalitou a nápadem, ne se spoustou zbytečných dekorací.

Zdroj: https://www.insider.com/make-home-look-better-for-free-without-buying-anything
Přidat na Seznam.cz