Real Photo Yellow Garden Sofa With Table Lamps Background Closeup Plants

Dodejte své terase podzimní atmosféru a vytvořte si příjemné místo k relaxaci

Září přináší barevné podzimní listí, svěží ranní vzduch a harmonii přírodních tónů. Je to ideální doba k tomu, aby se terasa, ten prodloužený obývací pokoj naší domácnosti, proměnila v útulný prostor, který odráží krásu ročního období. Přečtěte si, jak snadno a efektivně využít podzimní inspirace k dekorování terasy a vytvoření tak prostoru, který bude útulný a pohodlný.

Teplá světla a svíčky

Zářijové večery mohou být chladnější, ale světlo může vytvořit pocit tepla a pohodlí. Investujte do řetězů s LED světly, které můžete zavěsit na terasu, nebo použijte stolní lampy s teplým světlem. Svíčky v různých velikostech také přidávají kouzelný dotek. Pro ještě větší romantiku zkuste aromatické svíčky s podzimními vůněmi. Ať už zvolíte cokoli, pamatujte, že světlo je klíčovým prvkem při vytváření útulné atmosféry.

Mohlo by vás zajímat:  Zářivě čisté rámy budou ozdobou oken, pozor ale na určité chyby při jejich mytí

Přikrývky a polštáře

I když je počasí stále příjemné, teploty mohou v noci klesat. Připravte se na to tím, že na terase budete mít přikrývky a polštáře. Vybírejte z měkkých materiálů, jako je vlna, flanel nebo plyš, které vám dodají potřebné teplo. Máte-li možnost, doplňte prostor i o venkovní koberce, které nohám dodají další teplo. Designově je můžete sladit s okolními dekoracemi, takže budou nejen praktické, ale i stylové.

Zdroj obrázku: Freepik

Rostliny a květiny

Září je ideální čas pro přeorganizování vašich rostlin a květin. Některé letní rostliny mohou začít vadnout, takže je ideální čas pro jejich výměnu za podzimní druhy, jako jsou chryzantémy nebo trávy. Kromě květinových aranžmá můžete investovat do dřevěných nebo keramických květináčů, které dodají terase rustikální vzhled. Nepřehlédněte také možnost zahrnout dekorativní dýně, které skvěle symbolizují podzimní období.

Mohlo by vás zajímat:  Zvětšit kuchyň lze snadno pár změnami. Vsaďte na správné barvy a šikovný nábytek

Září je přechodné období, kdy se příroda mění a my s ní. Je to ideální čas na to, abyste svou terasu přizpůsobili nové sezóně a udělali z ní místo, kde budete chtít trávit čas bez ohledu na to, jaké je venku počasí. S těmito tipy budete mít jistotu, že vaše terasa bude stejně útulná a pohodlná jako váš obývací pokoj.

Zdroj: https://www.wagner-group.com/en/do-it-yourself/projects-inspiration/all-projects/autumn-look-for-your-terrace/
Přidat na Seznam.cz