Dobře poskládané oblečení a módní doplňky budou vždy připraveny k obléknutí

Dobře poskládané oblečení a módní doplňky budou vždy připraveny k obléknutí

Máte potíže uložit šátky, šály, opasky nebo kabelky? Tyhle věci jsou nejčastější problém při organizaci skříně, protože jsou hůře skladné. Ale i oblečení je nutné skladovat určitým způsobem, jinak bude pomačkané. Špatné uložení také vede k rozhození ostatních věcí a ne vždy se dostanete k tomu, co potřebujete. Podívejte se, jak by se měly věci ideálně organizovat a jak poskládat šatník, aby se v něm uvolnilo více místa. Navíc budete přesně vědět, pro jaký kousek kam ve skříni sáhnout.

Mohlo by vás zajímat:  Jedlá soda pomůže vyčistit ucpaný odpad i špinavou lednici

Jak uložit kalhoty, trička a halenky do skříně?

Kalhoty hodně lidí věší na ramínka. Domnívají se, že takhle se nezmuchlají. To platí pouze u lněných kalhot nebo kalhot od obleku. Jiné kalhoty můžete s přehledem přeložit natřikrát a uložit do police. Když takto na sebe položíte několikery kalhoty, nezmačkají se.

Bavlněná trička, mikiny a svetry můžete složit obdobně jako kalhoty a také se nezmačkají. Jemná trička a blůzy klidně nechte na ramínku, protože tam vypadají hezky a nebudou překážet. Saténová trička a trička z lycry mají tendenci v komínku sjíždět, proto jim dopřejte místo také na ramínku.

Mohlo by vás zajímat:  Díky švédskému patentu orchideje znovu rozkvetou. Několik dní ve vodě květiny probudí
Zdroj obrázku: Freepik

Halenky, blůzy a košile jsou náročné na zmačkání. Předtím, než je pověsíte na ramínko, jim zapněte knoflíky. Tímto způsobem zamezíte nevzhlednému zavěšení, a navíc se vám nebudou lámat límečky.

Jak uložit bundy, šaty a sukně do skříně?

Sukně se věší za všité stuhy. Poté už stačí jen přichytit pomocí klipů na levé straně. Letní šaty jsou obvykle vyrobeny z lehkých materiálů. Několikery můžete přehodit přes speciální výstupky pro ramínka. Tak šaty nesklouznou a budou vždy perfektně vyrovnané a na svém místě.

Mohlo by vás zajímat:  Zbavte se ovocných mušek jednou provždy. Vyžene je čistota a vůně oblíbených bylinek

Pro bundy a kabáty použijte jedině vyztužená ramínka se šikmými konci. Obyčejná ramínka mohou zdeformovat ramena a oblečení vám nebude sedět.

Zdroj: https://www.pods.com/blog/2022/10/closet-organization-ideas/
Přidat na Seznam.cz