Odstranění graffiti je s antigraffiti nátěrem skutečně jednoduché.

Zabraňte škodám na vašem majetku

Grafity je noční můrou mnohých vlastníků objektů. Znudění vandalové pod rouškou uměleckého vyjádření posprejovávají objekty nejrůznějšími klikyháky. Zatímco „umělec“ se umělecky vyjádří, majiteli objektu zbydou akorát oči pro pláč při představě, kolik peněz bude muset vynaložit na přemalování objektu, aby ho těchto malůvek zbavil. Jakmile objekt přemaluje, může přijít další sprejer a opět mu oběd postříkat svými malůvkami. Je to jako začarovaný kruh.

Antigraffiti nátěry

Jak z tohoto bludného kruhu ven? Můžete se smířit s tím, že vaše stěny budou posprejováné a čas od času nějaké graffiti přibude. Případně můžete vypálit těmto vandalům rybník a nechat svůj objekt natřít antigraffiti nátěrem. Poté si mohou sprejovat na váš objekt cokoliv, aniž by vás to muselo zajímat.

Mohlo by vás zajímat:  Nebojte se rekonstrukce

Odstranění graffiti

S touto technologií je odstranění graffiti velmi jednoduché. Celý objekt stačí natřít antigraffiti nátěrem. Když vám ho poté nějaký sprejer posprejuje, stačí pouze toto graffiti postříkat odstraňovačem skvrn a rázem zmizí. Je to podobné jako když mažete tabuli.

Antigraffiti nátěry žádným negativním způsobem neovlivňují barvu fasády. Dokonce ani po odstranění graffiti. Nikterak neovlivní její barvu ani proudění vodních par, tudíž fasáda může volně dýchat a nenarůstá riziko tvorby plísní.

Jak dlouho antigraffiti nátěr vydrží?

Je to různé. Vždy záleží na typu fasády, na kterou je aplikován. Maximum, které je některými společnostmi garantováno, je 6 let.

Mohlo by vás zajímat:  Hydroizolace a sanace vlhkého zdiva: Proč problém řešit a jakého vybrat profesionála?

Kdo mi antigraffiti nátěr dodá?

Specializovaných společností je na českém trhu několik. Pro Prahu a okolí doporučujeme pro odstranění graffiti využít služeb společnosti ARS, která má s péčí o fasády domů značné zkušenosti a při provádění prací využívá ty nejmodernější technologie. Na webových stránkách společnosti můžete najít velmi mnoho referencí, které potvrzují maximální profesionalitu společnosti.

Antigraffiti nátěry vám ušetří velké množství času, peněz a nervů. Přitom však nikterak nenaruší vzhled budovy. Proto existuje-li riziko, že se vaše budova stane cílem útoku vandalů, není důvod je nevyzkoušet.

Přidat na Seznam.cz