foto1

Je čas na novou kuchyni


Už vám nevyhovuje stávající kuchyně? Možná už nesplňuje vaše nároky, nebo se vám „okoukala“. Chystáte se na rekonstrukci? Co by měla splňovat tato místnost a jaké máte možnosti?

Pořiďte si moderní kuchyni

Okouzlily vás moderní kuchyně a rádi byste si také dopřáli změnu? Teď už si jen dobře vybrat. Podle čeho se řídit? Samozřejmě záleží na vašich nárocích, vkusu, ale i prostoru. Může se vám líbit velká kuchyně do U, ale když bydlíte v panelákovém bytě, budete ji jen obtížně realizovat. Promyslete rovněž, co vše v ní potřebujete či chcete, a myslete na její maximální funkčnost. Vše byste měli mít po ruce a celkově zvolte rozmístění jednotlivých prvků tak, abyste se v interiéru pohodlně pohybovali a dobře se vám v něm pracovalo.

Proč zvolit betonovou kuchyni?

Důležitý je samozřejmě také vzhled. Designových možností je obrovské množství. Někomu se líbí „moderna“, jiní upřednostňují styl rustikální, provensálský, skandinávský atd.

Trendem současnosti jsou rovněž designové betonové kuchyně. Možná jste o nich ještě neslyšeli, ale třeba právě vy jste z tohoto stylu nadšeni.

Mohlo by vás zajímat:  Levná proměna bytu

foto

Není divu. Dodají místnosti na luxusu. Zaujmou svým originálním vzhledem, ale oceníte i jejich praktické vlastnosti. Mezi ně patří především odolnost a dlouhá životnost. Zní vám beton fádně? Nemusí být, zvlášť když ho vhodně zkombinujete s dalšími materiály. Pokud chcete vdechnou svému domovu ještě více elegance, využijte nerezové oceli. Že máte radši přírodní materiály? Betonový základ bude pěkně vypadat s doplněním dřevěných prvků. Nezapomeňte rovněž na doplňky. Jejich vkusným sladěním podtrhnete celkový design místnosti.

Řekne-li se „betonové kuchyně“, možná to příliš lidí nenadchne, ale pokud si prohlédnete fotografie těchto interiérů a uvědomíte si jejich výhody, třeba i vy zjistíte, že splňují vaše nároky na vzhled i praktičnost. Renovace kuchyní jsou v kurzu. Pustíte se do rekonstrukce i vy?

Přidat na Seznam.cz