28228053 Portrait Of Woman Warming Near Electric Heater At Home

6 důvodů pro nákup vyhřívací deky

 

Vyhřívací deka začíná být oblíbenou součástí českých domácností. A není se čemu divit, protože má nespočet výhod, které oceníte nejen při nemoci, ale vždy, když si budete chtít dopřát tepelnou pohodu. Pokud tedy ještě vyhřívací dečku nemáte, představujeme vám hlavní důvody, proč byste si ji měli pořídit.

  1. Součást termoterapie

Termoterapie je metodou fyzikální terapie, která ulevuje od akutních a chronických bolestí díky využití tepla. Teplo skutečně léčí a vyhřívací deka je toho dobrým příkladem. Pomáhá totiž ulevit od spousty zdravotních problémů.

  1. Uvolňuje svaly

Ztuhlé svaly na těle se stanou s vyhřívací dekou minulostí. Deka pomáhá uvolnit všechna ztuhlá místa, a tím výrazně uleví od bolesti svalů. Zvláště ztuhlé svaly na šíji, které bývají příčinou neustálých bolestí hlavy, uvolní a vám dopřeje velkou úlevu od bolesti.

  1. Skvělý pomocník při bolestech zad
Mohlo by vás zajímat:  Čištění spár mezi dlaždicemi dává zabrat. Tyto metody ale rychle a efektivně fungují

Dečky odstraňují nejen svalové napětí, ale pomáhají také při bolestech zad. Jsou totiž zdrojem suchého tepla, které má pozitivní vliv na bolavá záda. Suché teplo přináší rychlou úlevu a pomáhá od chronických a akutních bolestí. Zvláště v akutní fázi si záda potřebují odpočinout a být v teple. Nesnažte se je proto rozcvičovat nebo bolest zahánět horkou koupelí. Suché teplo a klid je v akutní fázi tím nejlepším, co pro svá záda můžete udělat.

  1. Možnost použití kdekoliv

Vyhřívací deky jsou lehké, skladné a dají se používat kdekoliv podle potřeby. Zahřejí vás stejně dobře v posteli, jako v křesle při sledování oblíbeného pořadu v televizi. Deku si můžete vzít i na terasu a v teple příjemně posedět s přáteli.

  1. Rychlé zahřátí
Mohlo by vás zajímat:  Koupelnu je třeba čistit pravidelně, s několika pravidly to ale zvládnete levou zadní

Ať již přijdete promrzlí z venku, je vám zima, protože jste právě vylezli z vany nebo je vám zima kvůli nemoci, vždy vás vyhřívací dečka rychle zahřeje. Tepelnou pohodu dodá rychle po zapnutí.

  1. Předehřátí postele

Vyhřívací deky jsou vhodné pro předehřátí postele před spaním. Sehnat je můžete v mnoha velikostech, takže seženete bez problémů i takovou, která vyhřeje celou manželskou postel (např. model SENCOR 160 x 140 cm). S partnerem budete uléhat do vyhřáté postele a vaše usínání bude díky tomu o hodně příjemnější.

Mohlo by vás zajímat:  Orchideje střevíčníky ozdobí parapety krásným květem a pěstovat je zvládne každý

 

 

 

 

Mnoho výhod a snadná údržba

Důvodů k nákupu vyhřívací deky je mnoho. Pomůže vždy, když to budete nejvíce potřebovat a navíc je skladná a jednoduše udržovatelná. Stačí odejmout kabely s ovládáním a deka se dá standardně prát v pračce.

Zvláště pro starší osoby a lidi s chronickými problémy by měla být povinnou součástí jejich domácnosti.

 

 

 

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

http://www.ventilatory-shop.cz/

 


Přidat na Seznam.cz