Zbavte svůj domov negativní energie. Malé změny pomohou cítit se bezpečně a útulně

Zbavte svůj domov negativní energie. Malé změny pomohou cítit se bezpečně a útulně

Domov patří mezi místa, kde se chceme cítit dobře a hlavně bezpečně. Negativní energie může mít dopad na naše zdraví, ale hlavně na emoce, které v tu chvíli nebudou dobré. Jestli přemýšlíte, co může za vaše špatné nálady, možná doma máte hodně negativní energie, kterou je potřeba odstranit. Energie domu není okem viditelná, ale můžete ji cítit.

Jak odstranit negativní energii a cítit se doma lépe a zdravěji?

Na světe existuje mnoho způsobů, jak negativní energii odstranit. Některé z nich si představíme. Prvním z nich je to, že musíte vyčistit prostředí, ve kterém žijete. Jestli vstoupíte do místnosti, která je čistá a voňavá, určitě se budete cítit lépe, než když budete někde, kde je nepořádek a prach všude okolo. Pravidelně tak uklízejte celý dům, hlavně koupelnu a kuchyň, kde se pohybujete nejčastěji.

Mohlo by vás zajímat:  Zdá se čistá, přitom je plná nebezpečných patogenů. Tato místa v koupelně jsou riziková

Můžete si pomoci také bylinkami. K dýmání se používá hlavně šalvěj, která uvolňuje negativní ionty, a ty pak neutralizují ty kladné v ovzduší. Díky tomu se budete cítit mnohem lépe a vaše myšlení bude jasnější. Kadidlo můžete zakoupit ve specializovaných obchodech, ale také si ho sami vyrobit. Návody, jak takové kadidlo vyrobit a používat ho, najdete na internetu.

Zdroj obrázku: Freepik

Někdy může pomoci i přestěhování nábytku

Jednoduché uspořádání nábytku může být velmi úspěšným krokem k vymazání negativní energie. Změňte ho alespoň jednou za měsíc a uvidíte, že se pokaždé budete cítit lépe. Jestli máte doma předměty, které nechcete, raději je někomu darujte. I takové totiž mohou mít v sobě negativní energii.

Mohlo by vás zajímat:  Bobkový list prostoupí celý domov příjemnou vůní, která odežene všechno negativní pryč

Pozitivní energii do svého domu nebo bytu dostanete také pomocí slunce a jeho paprsků. Jestliže doma nemáte dostatek slunečního svitu, projeví se to na vaší náladě. Vyprané prádlo byste také měli sušit nejlépe na slunci a svým rostlinám zajistěte dostatek světla. Pokud se při pití ranní kávy vystavujete slunečním paprskům, rozhodně děláte dobře, protože to podpoří vaši dobrou náladu.

Zdroj: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/home-garden/how-to-identify-negative-energies-at-your-home-and-remove-them/articleshow/78075353.cms
Přidat na Seznam.cz