Stavíte dům? Vyberte si krásnou a odolnou střechu pro celou generaci

Stavíte dům? Vyberte si krásnou a odolnou střechu pro celou generaci

Je toho mnoho, co řešit v případě stavby nového domu. Podceňovat pochopitelně nelze ani střechu. Jakou vybrat? Nejlépe takovou, která bude skvěle vypadat a splní veškerá kvalitativní očekávání. Jeden tip pro vás máme.

Vybírat střechu můžeme podle celé řady kritérií. Jedním z klíčových je rozhodně i kvalita. Na trhu samozřejmě můžeme najít mnoho možností. Ale které z nich jsou opravdu prověřené časem? Která firma o sobě může říci, že má opravdu dlouhou, navíc rodinnou tradici? My o jedné víme. Je to Blachotrapez. Kořeny této společnosti sahají až do roku 1969. To už je dobrá záruka toho, že kvalita produktů této firmy bude na vysoké úrovni. A potvrzují to i samotní zákazníci.

Široká nabídka produktů

Společnost Blachotrapez je skvělou volbou pro každého, kdo hledá nejenom kvalitní, ale i designově povedenou střechu. Že je z čeho vybírat jasně potvrzuje portfolio společnosti. Co je k dispozici? Mohou to být plechové šindely, plechová tašková krytina, ale i trapépézové plechové krytiny. Nechybí střešní a fasádní panely s vertikální hranou, střešní příslušenství, nebo klempířské doplňky. Zkrátka a jednoduše, když jde o střechu, pořídíte od jedné firmy vše, co je potřeba.

Mohlo by vás zajímat:  Aby myčka dobře myla, sama musí být čistá. K tomu stačí málo

Vsaďte na současný hit

Dům člověk staví často jen jednou za život. Je tedy jasné, že nemusí mít vždy dokonalý přehled o tom, co je nejlepší. Trendy se také mění a je jasné, že co platilo a bylo populární před několika lety, dnes nemusí obstát. Proto není vhodné dělat kompromisy. Je lepší vsadit na současný hit. Unikátní panel Terrano IZO. Jde o zdokonalenou formu střešního a fasádního panelu, doplněný o systém IZO, vytvořený společností Blachotrapez. Daný panel se stojatým zámkem nejenom skvěle vypadá, ale také je dostupný ve většině povrchových úprav, se zárukou na trvanlivost až 60 let.

Nechte si to spočítat

Zajímá vás, na kolik by vás vybraná střecha vlastně vyšla? Není nic jednoduššího než novou střechu od firmy Blachotrapez jednoduše poptat. Díky konfigurátoru střech snadno navolíte, jak by měla vaše střecha vypadat. Vše odešlete a následně už vás čeká cenová nabídka, která vás jistě zaujme natolik, že objednávka nové střechy bude logickým a samozřejmým krokem.

Přidat na Seznam.cz