Vneste domů konečně pořádek. Chytré uspořádání věcí rázem vytvoří čistou domácnost

Vneste domů konečně pořádek. Chytré uspořádání věcí rázem vytvoří čistou domácnost

Každá žena se snaží udržovat domácnost v čistotě a pořádku. V každé domácnosti se ale najdou hromady drobností, které celkový dojem ruší. Chytrá domácí úložiště zajistí, že budete mít vše dokonale uklizené, organizované a vždy budete vědět, kde všechno máte. Můžete je navíc využít také v malých domácnostech, i když nemáte příliš místa.

V jednoduchosti je krása

Nebojte se, nemusíte ihned kupovat nové skříňky, komody apod. Bohatě vám postačí prostor, který již máte k dispozici. Skvěle můžete využít prázdný prostor pod policemi. Prostor ve skříňce pod dřezem bude také dobrým řešením pro uložení čisticích prostředků a nářadí. Můžete tam uložit čističe skla nebo kutilské nářadí, které potřebujete v domácnosti. Stačí, když lištu ve skříňce vybavíte speciálními háčky a nemusíte nic montovat na lištu. Lištu nebo zábradlí s háčky můžete namontovat také pod skříňky nad kuchyňskou linkou a pověsit na ně hrnky.

Mohlo by vás zajímat:  Koberce vyčistí citron se solí nebo jedlá soda s octem

Nová organizace v chaosu

Správné skladování se neomezuje jen na vytvoření nového prostoru. Využít můžete i ten, který již používáte. Stačí, když vše uspořádáte promyšleným způsobem. Skvělým řešením jsou nákladní koše, které se budou hodit do kuchyně. Navíc na trhu najdete mnoho velikostí i stylů, ze kterých si zaručeně vyberete. Budete mít vše uspořádané a nádobí budete moci snadno a rychle použít.

Zdroj obrázku: Freepik

Máte-li mezi lednicí a stěnou úzký prostor, ve kterém se nyní jen hromadí prach, můžete ho využít prakticky a efektivně. Stačí, když do něj pořídíte pojízdný koš, do kterého můžete uložit suché potraviny, které se již nevejdou do lednice nebo do spíže. Anebo jednoduše věci, které používáte pravidelně a chcete je mít neustále po ruce.

Mohlo by vás zajímat:  Ucpaný odtok ve dřezu vyřešíte i bez instalatéra. Stačí ho jednoduše vyčistit

Praktické dekorace

Spojení estetiky a funkčnosti je klíčové. Hodně místa vám ušetří ramínka, která dnes mají mnoho velikostí, barev i tvarů. Využít je můžete nejen v šatníku, ale také v předsíni. Můžete na ně pověsit bundy, ale také deštníky nebo klobouky. Získáte tak jedinečnou dekoraci, která vám ušetří spoustu místa.

Zdroj: https://www.containerstore.com/organization-projects/general/tip/top-12-organization-tips
Přidat na Seznam.cz