Parkety

Vhodná krytina na podlahové vytápění

Chystáte se rekonstruovat byt? Stavíte dům a vymýšlíte, jakým způsobem vyřešit topení? Nelíbí se vám radiátory, které vystupují do prostoru a kazí tak vzhled všech místností? Rádi doma chodíte bosky a každou zimu si přejete, aby vás věčně nezábly nohy?

Hrají si vaše děti často na podlaze a vy se bojíte, že nastydnou? Pořiďte si moderní podlahové vytápění a spolu s ním také kvalitní podlahy do celého domu. Nejen že v konečném důsledku ušetříte spoustu peněz za topení, ale můžete také zároveň rekonstruovat byt do novější a ještě modernější podoby.

Mohlo by vás zajímat:  Čistá a lesklá podlaha není žádá věda, nejlepší metody jsou ty tradiční

Najdete-li kvalitního a zkušeného topenáře a zvolíte-li následně vhodnou krytinu na podlahové vytápění, může být konečný výsledek dokonalý. Instalace takového topení není tak náročná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí si jen zjistit potřebné informace a následně také požádat o radu odborníky. Nemusíte se bát ani toho, že neseženete vhodnou podlahovou krytinu.

Díky společnosti Meister, která na svých stránkách www.meister-podlahy.cz nabízí široký sortiment podlah, si můžete být jisti, že pořídit si potřebný tip podlahy lze v jakékoliv barevné variantě i v kterémkoliv nabízeném materiálu. Největší tepelnou vodivost má sice keramická dlažba a přírodní či umělý kámen, vhodné jsou ale též podlahy laminátové a vinylové, ale také korkové či dřevěné.

Mohlo by vás zajímat:  Krásné a nadčasové, to jsou parkety. Čistí se lehce, ale snadno se také zničí

Uvažujete-li o instalaci podlahového vytápění a vhodné podlahové krytiny, je potřeba si mimo jiné uvědomit také to, že máte-li v plánu položit na krytinu koberec, nesmí mít chlup vyšší jak 1 cm, jinak je takové topení zbytečné a neúčinné. Pro lepší vedení tepla je vhodná pevná fixace podlahové krytiny k podkladu. Nechejte si instalovat podlahové vytápění a užívejte si v zimě chůzi po vyhřáté podlaze. Po ránu není nic lepšího, než stoupnout bosýma nohama na teplou zem.

Přidat na Seznam.cz