bydlenisnu.cz_rea-karcher_cz_nahledovy

Usnadněte si úklid pomocí moderní čistící techniky!

Každý den strávíme pravidelným úklidem domácnosti několik desítek minut. Každou úklidovou činnost je zapotřebí dělat zodpovědně a pečlivě, jedině tak bude výsledek dokonalý. A k dokonalému výsledku je většinou zapotřebí mnoho potu a námahy. Nemusí to tak být vždy. Díky moderní čistící technice může být úklid mnohem snadnější a přitom ještě efektivnější. Jaké druhy techniky se do domácností vyplatí pořídit?

Vysavače na koberce

Podlaha je nejnamáhavější místností v každém interiéru. Neustále dochází k jejímu opotřebení a zašpinění. Zašpinění je v mnoha případech tak velké, že se jen těžko odstraňuje. To je příklad především u koberců. Klasické domácí vysavače nemají takový výkon, aby se dokázaly vypořádat i se špínou hluboko ve struktuře koberce. Tam se mohou usazovat roztoči a bakterie, které vytváří nezdravou domácnost. Pokud chcete, aby výsledek čištění koberců byl stoprocentní, je vhodnou volbou zakoupit profesionální průmyslové vysavače. Avšak vzhledem k cenám těchto přístrojů, většině domácností dostačují špičkové domácí vysavače značky Kärcher.

Mohlo by vás zajímat:  Vlhkost v koupelně nevede pouze k nenáviděné plísni. Může zavinit i životu nebezpečné reakce

Hladké podlahy nejlépe vyčistí pára

Plovoucí podlahy, lina, dlažby a další druhy hladkých podlah jsou v českých domácnostech stále oblíbenější. Existuje mnoho chemických čistidel, které si dokáží poradit se špínou na podlahách. Některá čistidla jsou ovšem tak agresivní, že mohou poškodit i samotnou podlahu. Nejlepšího čistícího efektu při čištění hladkých podlah dosahuje pára. Má schopnost odstranit skvrny, desinfikuje podlahu a přitom nepoškozuje podklad. Pro čištění podlah a dalších ploch využijte parní čističe.

Skvěle hodnocenou značkou je Kärcher

Najít kvalitní čistící techniku nemusí být vždy jednoduché. Je třeba najít stroje, které budou účinné, spolehlivé a od stabilního výrobce. Jednou z nejlépe hodnocených značek čistící techniky je Kärcher. Techniku Kärcher využívají pro čištění i profesionální úklidové firmy. Kärcher nabízí pro čištění domácností průmyslové vysavače, parní čističe, zametací stroje i techniku na čištění oken. Jaká technika byla nejlépe hodnocená v testu mytí oken, se můžete podívat ZDE.

Přidat na Seznam.cz