Bydlenisnu.cz Rezidencetopolova Cz Nahledovy

Levné bydlení na lukrativním místě v Praze

Hledáte startovací byt v Praze? Stačí vám menší prostor? Nechcete za byt utratit moc, ale současně vám záleží na komfortu? Jedno místo v Praze vaše požadavky plně uspokojí!

Nové byty levně!

S nabídkou bytů za přiměřenou cenu přichází multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Aktuálně nabízí byty Praha prodej o dispozicích 1+kk a 2+kk. Jedná se o byty, které prošly rekonstrukcí a nyní nabízí moderní prostor k bydlení. Všechny mají základní vybavení, jejich součástí je moderní kuchyňská linka. Jsou vhodné pro jednotlivce, mladé páry a třeba i rodiny s jedním dítětem.

Mohlo by vás zajímat:  Jak výhodné je pojištění domácnosti?

Velkou výhodou bytů je nejen jejich nízká pořizovací cena. Byty se nachází v moderní budově, která je zateplená a díky tomu jsou na minimum sníženy i náklady spojené s provozem domácnosti. Měsíční náklady jsou odhadovány na 2 500 Kč. V částce je zahrnuta elektřina, voda, teplo, úklid společných prostor, odvoz odpadu i recepce.

Čekání se nevyplácí

O byty v Rezidenci Topolová je poměrně značný zájem, proto byste neměli otálet. Jestliže jste to ještě neudělali, zjistěte si co nejdříve možnosti vaší hypotéky. Základní představu vám pomůže udělat tato online hypoteční kalkulačka. Pro konkrétní nabídku ale kontaktujte banku.

Mohlo by vás zajímat:  Plánujete stavět dům nebo renovovat? Inspirujte se architektonickými top trendy roku 2022

Proč právě zde?

Rezidence Topolová se nachází na lukrativní adrese – Topolová 2916/14, Praha 10. Místo je klidné a nabízí veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti se nachází obchody, restaurace, lékaři aj. Kousek je to také do přírody. Jistě oceníte, že se v docházkové vzdálenosti nachází stanice metra Skalka. Kromě prodeje a pronájmu nabízí Rezidence také krátkodobé levné ubytování Praha. K dispozici jsou pokoje 3 typů: Hostel, penzion a hotel. V Rezidenci si také můžete pronajmout komfortně vybavený apartmán. Ceny se i v případě krátkodobého ubytování drží velmi nízko.

Přidat na Seznam.cz