G

Správná volba pro malou zahradní párty i pro velký večírek

Máte zahradu? Pokud ano, nemusíte i vyžívat jenom k tomu, že zde budete pěstovat různé plodiny, nebo se zde budete opalovat. Je také ideálním místem, kam sezvat přátele a užít si příjemné společnosti, která může být spojena také s jídlem a pitím.

Party pro velkou i malou společnost

Je jedno, kolik lidí se rozhodnete pozvat. Zda to bude jenom rodina, nebo se bude jednat o širší okruh vašich přátel. Důležité je mít jednu věc. A tou je party stan. Ten je nezbytnou součástí zázemí na každé zahradní party. A proč v souvislosti s ním mluvíme o velikosti společnosti? Důvodem je to, že dnes lze na trhu pořídit malé modely, s rozměry 3×3 metry, tak i varianty podstatně větší, s rozlohou několik desítek metrů čtverečných. Kolik lidí tedy pozvete skutečně nehraje roli. Limitující je jenom jedna věc, a tou je plocha vaší zahrady.

Mohlo by vás zajímat:  Proti mechu v trávníku lze použít metodu vápnění, která srovná pH půdy

K dispozici jsou různé typy

Nejde jenom o různé velikosti, ze kterých je možné vybírat. Opomíjet nelze také různá provedení. Není to jenom klasická konstrukce, která existuje. Hitem je party stan nůžkového provedení. Jeho velkým unikátem je doslova blesková montáž a dále i blesková demontáž. Dále je možné vybírat i podle typu materiálů, ale i podle vzhledu. Tedy podle odstínu plachty, který je možné vybrat podle vkusu, praktičnosti, ale i podle toho, aby se vám dokonale hodil právě na vaši zahradu.

Mohlo by vás zajímat:  Banánové hnojivo podpoří růst rostlin a dodá jim důležité živiny

Ochrana před různorodými rozmary počasí

Proč party stan na svém zahradním grilování mít? Důvody jsou celkem jednoduché. Nabídne ochranu před rozmary počasí. Pokud jsou součástí praktické bočnice, tak se nemusíte obávat ani větru. Střecha zase zcela pochopitelně ochrání v případě menšího i většího deště, který může přijít i během léta. I velké teplo a jasné nebe může být problém. V tomto případě vám stan poskytne potřebný stín a ochrání vás před silnými slunečními paprsky. Toto všechno dohromady je jistota toho, že ať bude počasí jakékoli, vy i vaši hosté se budete cítit dobře.

Mohlo by vás zajímat:  Zima je pro zahradu náročné období. Některé věci je lepší schovat dovnitř

 

Přidat na Seznam.cz