Při placení na samoobslužných pokladnách lze ušetřit po zmáčknutí tlačítka

Při placení na samoobslužných pokladnách lze ušetřit po zmáčknutí tlačítka

V této éře krize a velké inflace každý z nás hledá způsob, jak ušetřit. Mnohdy uživatelé internetu nacházejí nové triky, jak ušetřit a neutratit víc, než je potřeba. Jeden z těchto tipů se týká samoobslužných pokladen, které jsou skvělým marketingovým tahem, ale jen pro obchody a zákazníky, kteří neznají tento trik. Pokud použijete skryté tlačítko, můžete hodně ušetřit.

Skryté knoflíky na samoobslužných pokladnách

Kromě toho, že samoobslužné pokladny jsou skvělým způsobem, jak uvolnit fronty a ušetřit čas zákazníkům i prodavačům, mají i jiné výhody. Pokud nepoužijete toto tlačítko, budete platit více, než byste měli, protože samoobslužné pokladny jsou jen dalším marketingovým tahem. Ale díky tomuto tlačítku příště nebudete zbytečně přeplácet.

Tento trik se nedávno objevil na TikToku u známého influencera, který ho sdílel na svém profilu jako radu pro všechny. Všiml si, že pod domácí obrazovkou jsou dotyková tlačítka, která si mnozí zákazníci mohou splést s nepodstatnými tlačítky. I takto dokážou známé osobnosti radit a sdílet různé tipy.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak správně použít tento trik

Za zmínku stojí, že těchto tlačítek je hned několik. První tlačítko zleva slouží například ke zvýšení hlasitosti zpráv. Další informuje o problému pokladníkům a přivolá je na pomoc. Třetí je určeno pro stálé zákazníky prodejny se speciální kartou. Dávejte si ale pozor, protože v každém obchodě mohou být samoobslužné pokladny jiné.

Mohlo by vás zajímat:  Kávová sedlina je výborné hnojivo nejen pro kapradiny. Rostliny vyživí a udrží krásné

Nejkontroverznější je však čtvrté tlačítko, které se týká vážení zboží. Pravda je, že váhy zabudované v samoobslužných pokladnách nejsou často správné. Takže obchod z toho těží a my tratíme. Pokud chcete mít jistotu, že neplatíte víc, měli byste před spuštěním skenování stisknout toto tlačítko. Zkontrolujte správné vážení hmotnosti i mimo pokladny.

Zdroj: https://www.tasteofhome.com/collection/grocery-self-checkout-tips/
Přidat na Seznam.cz